Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aere si gem(ete) pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 852
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Avionul care a plecat de-aici spre Bucuresti a avut 40 min intarziere la decolare; asa ca sigur ajung inapoi cu intarziere...deja pe site-ul de la Zurich apare la sosiri ca va intarzia....la Bucuresti trebuie sa ajunga in curand...avionul sta doar 30 min in Bucuresti..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, 

 

It gets better. Dupa vin in parc, urmeaza cafeaua in pat. Mare decadenta pe capul nostru, nu copii nu suntem prin paduri... asa ceva nu s-a mai intamplat.

 

Rox, sa stii ca la tine m-am gandit in doua seri cu jazz asa la rand. Diseara va fi samba in piatza si noi nu am reusit sa terminam vinul aseara asa ca avem program:)

 

Ela, drum bun marciei! De ce vine atat de repede inapoi?

 

Kari, stai acasa, nu te mai coace in oras! 

 

Ioana, felicitri pt finutza.

 

Daniela, tu ce ai deosebit in program zilele astea? Parca de mult nu ai mai calatorit:)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, chiar voiam să te întreb aseară: aveți voie cu vin în parc? :) Sau erați de fapt la o terasă?

 

Că tot ai întrebat, n-am mai călătorit de aproape o lună (trei săptămâni). Cred că merg săptămâna viitoare la București (acum sunt la Constanța) și poate în septembrie să mergem în Italia în zona Bologna, la niște rude.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu știu că nu e voie, nici în Franța locală :), la voi.

 

Haha, acum văd că e voie dacă aveți și mâncare pe lângă :)

 

http://ville.montreal.qc.ca/portal/page?_pageid=8297,91507628&_dad=portal&_schema=PORTAL

 

Alcoholic beverages

Drinking alcoholic beverages in public places is strictly prohibited. The only exceptions to this rule are when beverages are consumed in establishments that hold permits issued by the Régie des permis d’alcool du Québec or consumed in a park with a meal.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 


Rox, sa stii ca la tine m-am gandit in doua seri cu jazz asa la rand. Diseara va fi samba in piatza si noi nu am reusit sa terminam vinul aseara asa ca avem program:)

 

ha!! Asa va laudati, sa nu terminati o sticla de vin? Sau e vorba de alte sticle :)

merci de gand!! [pup]

 

a propos de alcool, sambata am terminat nocino (lichiorul de nuci), afica am adaugat siropul peste maceratul de nuci. Magnific a iesit!!

 

Ella, zbor lin Marciei inapoi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...