Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aere si gem(ete) pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 852
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Barbata miu a fost ieri la pescuit si in sfarsit a prins ceva, doua bucati malachigan, un var de al crapului, deliciosi.

Partea a doua e ca s a dezechilibrat pe o piatra, a cazut, s a lovit la cap, genunchi si si a dislocat umarul. Si a pus el singur umarul la loc, dar a ramas cu dureri. A facut pe eroul si nu a plecat pana nu a prins (cazatura a fost la 5 dimineata).

Acum ia antiinflamatoare cu pumnul, de la farmacie recomandate + gheatza.

Pestii cum spuneam, deliciosi, eu i am curatat el i a prajit dar parca e prea mare pretul...

 

Buflea, al tau a prins ceva?

 

daca si l-a luxat si repus trebuie sa poarte un bandaj special vreo 2-3 saptamani.

 

 

 

Kari, la multi ani sanatosi si ferictiti (cu intarziere).

Foarte tari aventurile lui Victor. Pot s aconfirm si eu ca se poate sa nu simta un barbat daca se raneste la scrot, unchiul meu a sangerat de zici ca ii taiase cineva jugulara, de fapt avea o mica intepatura undeva pe scrot- : ))))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

morgen

 

Fleur, sanatate sotului. 

 

 

 

valeu Xio, cum sa sangerezi fara sa simti nimik?? eu m-am gandit ca din cauza socului, il durea pe toate partile si de aceea na simtit nimik la oo.  [fal]

sunt in concediu platit de ei de fiecare, la 5 Sterne. ieri a venit politia si a inceput o ancheta. firma de biciclete nu va ramane nepedepsita. mai rau e de fata cu mana rupta, are dureri si plange saraca tot timpul. am inteles de la victor ca maine vin parintii ei acolo. 

 

 

azi si maine ne coacem. pe mine ma doare ceafa, rau... nu stiu de la ce.... am dormit cam iepureste. 

 

 

Viviana, ptr Silvia  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai zicea victor ca au inceput sa-i apara vanatai pe corp si mana unde si-a rupt degetul sa umflat. nu i-au pus gips, doar o atela si apoi un bandaj..... ca trebuie sa stea degetul ala nemiscat. 

si ma gandeam la viviana cum s-a intalnit ea cu podeaua.  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asaeara am fost la film. Am vazut in familie Misiune Imposibila.

Am castigat de 3 ori 1 bilet + 1 gratis.

 Ha, ce coincidenta...aseara vedeam acelasi film. 4XD

 La Mega Mall.

Scaunul se zgaltaia, spatarul ma inghiontea, din spate doua jeturi de aer imi falfaiau urechile, din fata ma stropea, batea vantul, ma orbeau flashuri de stroboscop si veneau si ceva mirosuri. Filmul ca filmul...dar cand ii vedeam pe aia din sala cum se misca...ma indoiam de ras.

A, si Tom Cruise, la 54 de ani are charmul lui...iar Rebecca Ferguson foarte faina.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...