Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aere si gem(ete) pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 852
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutari de la un suc dintr-un bar cu wifi...mori de cald...nu va puteti imagina...m-as arunca direct in apa  [:D] la apartament  nu merge centrala, asa ca ne dusam cu apa rece  [zirea] dar e ok...noroc ca avem aer conditionat...

 

Multumesc de urari  [flo2]

 

Sanatate bolnaviorilor...

 

Fleur, maine mergem la Murano...data trecuta nu a vrut al meu sa mearga...dupa mergem si la Burano...

Din cate stiu eu, vasele de croaziera acosteaza la Venetia...

 

Ne reauzim cand mai prind wifi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, cum te-ai tuns? 

Pe mine m-au tot batut la cap sotu' si taica-miu sa ma tund bob, am vazut cum s-a tuns o prietena si ii statea superb. Asa ca m-am dus la coafeza care e intre timp si prietena, i-am spus la ce ma gandesc, am primit un refuz categoric din partea ei si a ucenicei sale...si a altor coafeze. Dar am cautat pe net si pana la urma m-a tuns layerd, daca imi ascund parul in spate am un bob, cand il las desfacut am parul lung. Nu arata asa bine prins in coada dar inrest sunt in antata. Mai alrs ca de cand cu el asa urt in fata mi se onduleaza/increteste. 

Trebe sa ma tund acum iar si nu stiuca sa fac asa ca de obicei, sa il tu d pana sub umeri ca tot vine iarna sau sa tund doar varfurile... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am tot un bob, dar ft scurt....pe  caldurile astea e super...te speli si se usuca instantaneu...in tinerete am avut parul lung, lung....dar e greu sa il ingrijesti....parul meu e ondulat,  coafezele ma intreaba mereu daca l-am facut permanent...si cica am un par ft bun...e firul subtire, dar ft des...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...