Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aere si gem(ete) pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 852
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutari calduroase din Murano...35°..dar sunt nori...si e super bine..am fost la Burano intai, la 8 luam deja vaporul...la 10 plecam spre Murano...a fost ft bine, doar cativa turisti..si vaporul aproape gol....acum suntem la o pizza...dupa plecam spre casa, la un pui de somn...si dupa-masa mergem la un mic shopping...mi-am luat ieri o rochita ft draguta, cu 10 euro....si as vrea sa mai iau 2, cu alte imprimeuri...dar sa vedem daca mai gasim magazinul  [:D] si Marcia si-a luat o rochita cu imprimeu de marinar....

 

Weekend placut va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine! La noi iarasi e numai bine, o placere sa stai afara. Baietu s-a dus in londra cu prietenul lui. Acu 2 seri am aflat ca a mai fost de 2 ori si eu care credeam ca au mers si parintii prietenului!!! Ca il duceam la el, vorbeam cu ma-sa care spuneau ca merg la gara, dar a uitat sa mentioneze ca se urcau doar copiii in tren! Azi l-am lasat in cunostinta de cauza. Sint putin nelinistita, dar daca deja a fost de doua ori fara stirea mea, ce rost avea sa ma apuc acuma sa nu-l las? Voi v-ati lasa/lasat copiii de 15 ani sa mearga singuri cu trenul in alt oras?

 

Ma uit la un film din 46, Marile sperante si PIP are 40 de ani (actorul) de ar trebui sa aiba 20  si chiar am observat ca in marea majoritate a acestor filme vechi barbatii sint mult mai in virsta si joaca roluri de tinerei si de multe ori nu sint credibili deloc. Cum e si cazul acestui film pe care il vad. In schimb femeile sint foarte tinere si frumoase (unele joaca roluri de batrine desi sint tinere [:)] ). Ati observat si voi? Eu nu sint fan filme vechi (vechi cu sensul pina in anii 50) ca ma inebuneste muzica aia de fundal. In filmul asta Miss Havisham e doar cu 8 ani mai in visra decit PIP in viata reala. Ce mult a mai evoluat industria cinematografica de atunci!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce dragutza este tunsoarea asta layerd bob cut ...se preteaza foarte bine la cele cu firul drept ...

 

Flavia mea are parul asa, drept, drept si fir subtire, rar ...

Tunsoarea asta ii vine foarte bine, se aranjeaza de la sine ...

 

 

De asta nu am prea vrut sa ma tund bob, ca am parul des, firul nu e subtire, nu sta drept, sta ondulat si nu voioam sa imi bag  zilnic placa in par...mie stii la cine imi place la nebunie bobul asta? La Victoria Beckham, care are parul asa cum ai spus, dar si la Sarah Jessica Parker, care e o creata adevarata. De fapt din cauza ei s-a tuns si prietena mea creata bob, desi avusese un par lung si cret...mi s-a parut ca ii dadea un sex appeal aparte. Acum s-a ülictisit si isi lasa parul sa creasca. :)))

 

 

Am vorbit cu proprietara, a zis ca e ok, sa scriu un Kundigung pe comp si s ai-l trimit, daca se poate cu data exacta cand plecam...care nu exista, ca e candva in cot sau noiembrie. Dar din fericire vecinii nostri din casa de langa deja s-au interesat de apartament. o sa imi vina sa plang cand voi plati chiria dublu.... :( pt ca asta e... sunt zgarcita si nu mi-e rusine sa recunosc :))))) dar pt bucatarie s emerita...si dormitorul care e ca in  filme...si curtea aia mare si faptul ca e etajat apartamentul...dar totusi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, ai auzit draga ce-a patit Button? Au fost gazati cu anestezic prin sistemul de ventilatie, in vila lor din St Tropez si li s-a furat bijuterii in valoare de £300.000 lire. Pai numai inelul de logodna era 250K. Cind s-au trezit nu le-a venit a crede! Cica e o banda de hoti care opereaza in felul asta la vilele bogatilor din zona. 

 

La noi vremea e tare placuta, vreo 23 de grade, numai bine. Sotul e plecat in romanica asa ca am "bonding time" cu fiul si mergem duminica la O2 Arena sa vedem expozitia Elvis Presley. Nu sint un fan al lui, dar ii pot aprecia valoarea plus vad si stadionul, nu am fost niciodata acolo. E ca un oras in londra. Oras in oras.

 

Omg! Chiar e pe bune? Parca ar fi din Ocean's Eleven!  Hoti inventivi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gafa asta o stiti?

 

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifgafa protv.jpg

 

Multe, din astea am vazut pe burtierele de la mai toate televiziunile. Dar asta e prea de tot.

 

 

Pai, ce, ele nu merita protectie? Eu cred ca Victor s-ar fi inscris in asa asociatie daca stia ce il asteapta  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine! La noi iarasi e numai bine, o placere sa stai afara. Baietu s-a dus in londra cu prietenul lui. Acu 2 seri am aflat ca a mai fost de 2 ori si eu care credeam ca au mers si parintii prietenului!!! Ca il duceam la el, vorbeam cu ma-sa care spuneau ca merg la gara, dar a uitat sa mentioneze ca se urcau doar copiii in tren! Azi l-am lasat in cunostinta de cauza. Sint putin nelinistita, dar daca deja a fost de doua ori fara stirea mea, ce rost avea sa ma apuc acuma sa nu-l las? Voi v-ati lasa/lasat copiii de 15 ani sa mearga singuri cu trenul in alt oras?

 

Ma uit la un film din 46, Marile sperante si PIP are 40 de ani (actorul) de ar trebui sa aiba 20  si chiar am observat ca in marea majoritate a acestor filme vechi barbatii sint mult mai in virsta si joaca roluri de tinerei si de multe ori nu sint credibili deloc. Cum e si cazul acestui film pe care il vad. In schimb femeile sint foarte tinere si frumoase (unele joaca roluri de batrine desi sint tinere [:)] ). Ati observat si voi? Eu nu sint fan filme vechi (vechi cu sensul pina in anii 50) ca ma inebuneste muzica aia de fundal. In filmul asta Miss Havisham e doar cu 8 ani mai in visra decit PIP in viata reala. Ce mult a mai evoluat industria cinematografica de atunci!

 

Eu la. 14 ani am mers Buc-timisoara- pusa de tata la Buc si recuperata de mama la Tm.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari de la un Aperol Spritz, de la barul de langa casa  [berica]

 

Am dormit la pranz, apoi eu am plecat cu nepoata la shopping...dupa 3 ore, Marcia inca dormea...nici n-a stiut ca am fost plecate...am dat de magazinul cu rochite, o adevarata aventura insa...mi-am mai luat 4 rochite, diverse imprimeuri....

 

Maine ne trezim iar la 7...la 8 luam vaporul spre plaja de la Lido...

 

Seara buna !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...