Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aere si gem(ete) pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 852
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Au fost si s-au intors destul de devreme. Au vazut o piesa de teatru, The importance of being Ernest. Cica i-a placut asa de mult ca vrea sa cumpere cartea! [fal] . Si eu care stateam toata ingrijorata, copilul se culturaliza!

 

miine mergem impreuna la O2 Arena! Sper sa nu fie prea aglomerat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu ma mir ca e pustiu... O fi o conspiratie, silenzio stampa si noi doua suntem singurele care nu au aflat  [:)]

[:-)))] sau cine stie pe unde se distreaza gagicile si noi nu am fost invitate!! Or fi la folk festival cu Mianna?

 

La noi e o vreme superba! Putin cam cald pt gustul meu (se anunta 27 de grade), dar faina nontheless. Ne pregatim sa mergem in Londra. Voi ce faceti azi? Ati scos gagalicea cea mica afara de cind s-a nascut? Nu stiu de ce, dar cind l-am nascut pe fiu-meu, babele familiei mi-au interzis sa-l scot afara mai devreme de o luna! Nu stiau nici ele de ce e bine asa! [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce, dar cind l-am nascut pe fiu-meu, babele familiei mi-au interzis sa-l scot afara mai devreme de o luna! Nu stiau nici ele de ce e bine asa! [:)]

 

ei cum nu!!! sa nu-l traga curentul si sa raceasca.  [bib]  [bib] indiferent ca sint -5 grade C sau 30 grade C pericolul sta la tot pasul!!! [batcap]  [batcap]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pierduta in spatiu, ca de obicei, am Mai reusit sa bag un ochi pe forum, si am retinut ca doamna Karina a apucat sa savureze o felie de tort si sa se bucure de orhidee de la un baiat special, care printre altele a reusit si ceva salturi spectaculoase cu bicicleta. Asa ca la multi ani cu intarziere, si refacere usoara Lui Victor si prietenei accidentate.

 

Carmen, bine-ai revenit!

 

Revin cu povesti din uk imediat ce reusesc sa Il adorm pe pitic!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

[:-)))] sau cine stie pe unde se distreaza gagicile si noi nu am fost invitate!! Or fi la folk festival cu Mianna? La noi e o vreme superba! Putin cam cald pt gustul meu (se anunta 27 de grade), dar faina nontheless. Ne pregatim sa mergem in Londra. Voi ce faceti azi? Ati scos gagalicea cea mica afara de cind s-a nascut? Nu stiu de ce, dar cind l-am nascut pe fiu-meu, babele familiei mi-au interzis sa-l scot afara mai devreme de o luna! Nu stiau nici ele de ce e bine asa! [:)]

 

azi am avut zi de gospodareala: ciorba de vacuta, mancare de dovlecei si dovlecei umpluti cu branza. Si am mai adunat din hainele spalate si uscate care asteapta sa fie calcate. Le-am pus asa cum sunt in dulap si o sa calc cand am nevoie de ele.

 

cu Julia am iesit afara cand avea o saptamana. Din cauza ca este infernal de cald ies dimineata cam la 2-3 zile in fct de cat m-a lasat sa dorm in noaptea dinainte. Pe P o scoate socrella in fiecare zi in parc, ca si asa seara programul ei e dictat tot de J. 

 

Bucurati-va de vreme buna, Balaurul zicea ca sunt 18 grade azi la Galezia. Ieri insa a fost cald si s-a bronzat pe maini. As vrea si eu racoarea asta....

 

voi cu ce va distrati in Llundain? Eu as evita centrul ca stiu de anul trecut cum e in august: 100.000 de londonezi pleaca in vacanta si sunt inlocuiti de 300.000 de turisti veniti in vacanta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...