Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aere si gem(ete) pe ghetar


Recommended Posts

letitia, eu doar m-am intrebat de ce nu mai scrie, atat.  [soricel]

 

 

fleur, sanatate la toata familia, vad ca impartiti frateste conjunctivita. 

 

 

magarul asta mic ce l-am crescut sub acoperisul casei ne-a spus ca in doua saptamani da examen ptr permis.  [fal]  [fal]  [fal]  'mai copile, dar cand ai facut tu scoala?? ' imi ramasese covrigul ala romanesc in gat. 'ce stii tu mama, cand vorbesc cu tine esti cu ochii pe forum sau dormi'   [alcool]  [fal]

 

plec in Romania peste doua saptamani. pacat ca stau doar trei zile. mare pacat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 852
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Azi este ziua internationala a prieteniei  [:)]

 

 

si ce se face in ziua asta? 

pe mine ma enervat victor ptr un an. sa mai fiu prietena cu el?

 

a, si inca una, zilele trecute spunea ca are doua fete care il cauta.... si nu stie ce sa faca, pe care s-o aleaga, ca ambele sunt frumoase si au calitati.  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si ce se face in ziua asta? 

pe mine ma enervat victor ptr un an. sa mai fiu prietena cu el?

 

a, si inca una, zilele trecute spunea ca are doua fete care il cauta.... si nu stie ce sa faca, pe care s-o aleaga, ca ambele sunt frumoase si au calitati.  [fri]

 

 

 

Pe aia cu sanii mai mari. Intotdeauna! [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pacienta aceea cu tumorile hepatice e ok, sunt benigne! :D ce m-am bucurat cand am aflat. 

Eu sunt in garda, astept sa inttoduca asistenta niste pacienti in computer si sa imi beau si eu cafeaua cand sunt gata cu ei.

 

 

 asta e cu adevarat o veste buna. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

magarul asta mic ce l-am crescut sub acoperisul casei ne-a spus ca in doua saptamani da examen ptr permis.  [fal]  [fal]  [fal]  'mai copile, dar cand ai facut tu scoala?? ' imi ramasese covrigul ala romanesc in gat. 'ce stii tu mama, cand vorbesc cu tine esti cu ochii pe forum sau dormi'   [alcool]  [fal] 

si in loc sa te bucuri ca nu a trebuit sa renunti la forum ca sa platesti scoala, tu faci galagie [:D]

 

Xio, Ioana, daca tot ati pomenit de sini, spuneti si bancul de rigoare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...