Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aere si gem(ete) pe ghetar


Recommended Posts

 

 

ei cum nu!!! sa nu-l traga curentul si sa raceasca. [bib] [bib] indiferent ca sint -5 grade C sau 30 grade C pericolul sta la tot pasul!!! [batcap] [batcap] [flo2] [flo2]

 

[:-)))]  [:-)))]

 

cam asa. Babele sunt toate doctorese docente in puericultura. Sa nu ii tai unghiile, sa nu o strigi pe nume, sa o acoperi cu batista pe fata... Lisa e lunga

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 852
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ziua buna

 

si eu sunt in zona, dar cu functtile vitale destul de incetinite. 

 

sa va povestesc.... doar stiti in ce casa de nebuni traiesc.  [:-)))]

vineri, domn' sofer a  curatat in sfarsit masina. se intampla o data sau ed doua ori pe an daca  e de trei ori....  e deja prea mult. desigur, in stilul lui .... despre asta nu comentez, ca deja pot sa traiesc cu 'orele' alea. 

ieri, dupa micul dejun,  ma roaga frumos si delicat sa ma imbrac, ca sa targuim una alta. 

cand ajungem in parcare, imi spune zambind sa ma descalt ca duc mizerie in masina. 

ai, serios? ca nici praf nu mai  e afara.  [:-)))]

el a curata-o si vrea sa o mentina curata.  [alcool]  pe bune? sa-i dam cu naftalina si s-o punem la pastrare daca e asa.  [fri]

am deschis usa cu hotarare si m-am instalat in scaunul meu fara sa clipesc. 

 

pe drum imi spune ca mergem sa  cumparam aer conditionat. ca a citit el pe forum un subiect despre o doama Flavia....  [fri]   

'cand ai citit tu pe forum? cine ti-a dat voie?'  [fal]

ai lasat tu forumul deschis.....  [clo]

 

in primul magazin in care am intrat am gasit ultimul aparat din oras, ce? din toata germania.  [pk]  de ieri traiesc in racoare, cica. [fri]  e bun, perfect aparatul, raceste foarte bine. 

 

de victor nu mai am vesti prea multe. marti ar trebui sa se intoarca. ia scris luizei ca vor sa profite de vremea frumoasa. si ca e bine, sa nu ne facem griji. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari, la racoare bine este! Si la noi merg aerele turbo. O sa am o factura dodoloatza la electricitate...

 

la polul opus cu dl V este dl B. Ar fi in stare sa doarma cu masina in pat. Le spala, le curata, le da cu ceara, le bibileste in toate felurile posibile. 

Ce e drept a mea e de groaza: plina de firimituri, papusi, pantofi si accesorii de papusi, desene, haine ocaZional - in spate unde sta P. In fata: pungi goale, bonuri de cumparaturi si tichete de parcare si 2-3 sticle de apa de juma' consumate in diverse procente- astea sunt opera mea. Sa  zic ca am si cos de gunoi de masina pus in fata la indemana si mereu ajunge sub scaun si nu poci sa il folosesc?  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A propos de dl. B, azi implineste o frumoasa varsta. Deocamdata merge in 3 cilindri, in cativa ani o sa mearga in 4.

 

Pana atunci, La multi ani si cilindree cat mai mare!

 

va atasez si tortul de inghetata, in transmisiune directa din bucataria mea.

post-96777-1568570_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...