Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aere si gem(ete) pe ghetar


Recommended Posts

Da, asa ziceam. Ca poate vin. Imi doresc sa vin. Momentan sunt inca la faza de  poate.

 

Daca as veni mi-ar placea sa o vad pe Ralualexandrei.

====

 

a aratat aseara de la Antipa. Ce distractie a fost! Copilasii au fost pana la urma 25, de diferite varste. Atata entuziasm pe capul lor. Una mica zicea ca a vazut filmul "o noapte la muzeu" si s-a gandit ca daca invie dinozaurii e loc de aventura si dstractie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 852
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

a aratat aseara de la Antipa. Ce distractie a fost! Copilasii au fost pana la urma 25, de diferite varste. Atata entuziasm pe capul lor. Una mica zicea ca a vazut filmul "o noapte la muzeu" si s-a gandit ca daca invie dinozaurii e loc de aventura si dstractie.

[:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot Kari, zi merci ca ai lasat forumul deschis pe umanitare si nu pe ghetar  [ups]

 

 

pfuai, doamne apara si pazeste.  [fri]

 

ah, tot ieri ma intrebat cand ma intalnesc cu fetele de pe forum in Bucuresti. si cerea amanunte, de parca urma sa ma inscriu intr-o fratie......  [alcool]

 'stai calm ca nu ne tatuam, nu bem vin, nu ne dam cu gel in par, nu ne tundem zero.....'  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

o, da, legat de intalnire va rog sa-mi desenati unde trebuie sa ajung. la internet nici eu nu stiu cat acces o sa am, poate ca voi avea. asa ca e bine sa stiu din timp ora, sa ma pot organiza. 

si da, faceti careva rezervarea de astazi daca se poate, e posibil ca jumate din restaurant sa fie deja ocupat cu jumatea de forum ce sta sub acoperire.  [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, asa ziceam. Ca poate vin. Imi doresc sa vin. Momentan sunt inca la faza de  poate.

 

Daca as veni mi-ar placea sa o vad pe Ralualexandrei.

====

 

a aratat aseara de la Antipa. Ce distractie a fost! Copilasii au fost pana la urma 25, de diferite varste. Atata entuziasm pe capul lor. Una mica zicea ca a vazut filmul "o noapte la muzeu" si s-a gandit ca daca invie dinozaurii e loc de aventura si dstractie.

 

 

 

cum sa te ajut sa depasesti faza de 'poate'? eu vreau neaparat sa te intalnesc, neaparat. ocazia asta nu trebuie ratata. 

 

sper sa vina Andra, pe ea deja o cunosc si garantez ca o sa va placa. 

 

 

 

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

 

si? n-ati inviat nici un dinozaur?  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari, cum adica "nu bem vin"? Bine, io-s cu berea (eventual cu autoservire, ca anul trecut  [:)] ), da' nu interzicem nici vinul.

 

Si stai linistita, ca pe Andra o cunoastem si noi, si nu doar ca ne place, ci o iubim! Si da, tocmai am vorbit - vine si ea!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...