Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aere si gem(ete) pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 852
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am petrecut o zi ft faina la plaja...am ajuns la 9, am nimerit la o plaja privata care se deschidea la 9.30...nu era mai nimeni la plaja la ora 9...lucru de neinteles pt mine...pretul piperat, dar ok, pt ca nu a fost aglomerat, in apa aveai loc destul....langa era plaja publica, prosop langa prosop...fetele au stat in apa de la 9 pana la ora 19....cu 2 mici pauze de mancat....apa ft calda, curata, plaja la fel....preturi ok...mi-a placut si as reveni oricand cu placere...am auzit vorbindu-se si romaneste....de germana si elvetiana nu mai vorbesc  [:D]

 

Acum suntem la barul de langa casa, in curand mergem la nani...maine ne trezim la 7, ne asteapta un drum de 600 km  [zirea]

 

Al meu ne asteapta cu gratar, asta i-am comandat  [pk]

 

Fetelor le-a placut mini-vacanta, asta e important...Marcia o ia de coada peste o saptamana...e atat de motivata...la fel ca si mine, care incep marti  [smulgpar]

 

O saptamana buna !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu inca ma simt in vacanta, desi joi si vineri au fost zile in care am lucrat. 

 

Am invatat in sfarsit, dupa atatia ani, ca laptopul poate sta si inchis. L-am dus cu mine la mare, dar nu l-am deschis deloc. In week-end-ul asta la fel, a stat inchis. E drept, am mai citit mailul de serviciu pe telefon, dar doar pentru a sterge mailurile care nu ma privesc (sunt anumite emailuri pe care le primeste cate un grup intreg).

 

Si deja visez la urmatoarea vacanta  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...