Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viv,  la telefonul urmator o sa am aceasta pretentie. Extra.

Deocamdata lucrez cu materialul clientului.

 

Si cu ce actrita zice Silvi ca-as semana, in afara de aia din propria-mi viata...!??

 

Nu stiu despre ce aranjamente de toalete vb Ioana. Eu eram in maiou de plaja.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai e una cu Yagmur, RaluAlex si Mianna dar se cam stramba. Daca am acordul lor, o postez. 

acordul meu il ai, oricum ne-au vazut deja in toata splendoarea noastra, nu mai conteaza o strambatura [:)]

 

edit: si imi permit sa dau si acordul lui Yagmur, ca doar nu asteptam cateva saptamani pana mai intra ea pe ghetar [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Disclaimer: stiu ca aveam pantaloni verzui si bluza din alt film (promit ca nu sunt daltonista [soricel]) dar am putintele haine in ro din care sa combin. Doamnele celelalte au fost mult mai aranjate. [pk]
...mai ales eu ...eram atat de bine aranjata in scaunul ala incat pozele arata ca l-am umplut.

 

Eu am rau de "inlatime", mai ales de a mea ...in imaginatia mea arat mult, mult mai bine ... acum stiu, sa nu mai stau pravalita pe spatarul scaunului cand se fac poze ...

 

Silvi este foarte cool, chiar foarte, foarte cool . Imi place ca nu fitzoasa si nu are o atitudine de "le stiu pe toate" ...printre multe altele am discutat si despre literatura (ranjet, ranjet, ranjet)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...mai ales eu ...eram atat de bine aranjata in scaunul ala incat pozele arata ca l-am umplut.

 

Eu am rau de "inlatime", mai ales de a mea ...

 

Oameni buni, nu o credeti! Kg alea in plus de care tot zice le-a uitat in avionul celalalt cand a facut escala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...