Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Una peste alta eu m-am simtit fantastic sper ca si voi la fel.

 

Imi pare rau ca in ultimul an am absentat se pare ca nu mai am anduranta de pe vremuri ,bac,admiterea evaluarile nationale,antrenamente,etc m-au epuizat fizic dar mai ales psihic.

 

Sper sa-mi reintru in forma (din toate punctele de vedere).

 

Viv sa facem cumva sa ne vedem sa-i dau Silviei "Urzeala tronurilor" ca i-am promis ca i le imprumut sa le citeasca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

despre tine nu mai e cazul sa zic cat de fantastic arati la o luna si un pic de la nastere. se vede clar in poze.

Maaaaaiiii, o sa redenumesc capitolul Ghetarul Lingusitor  [:D]  Cine nu a fost acolo si ne citeste s-ar putea sa intre la banuieli  [:)]

 

Mai adaug totusi ceva: Nasparlia este o adolescenta f bine crescuta, fata fite cum zicea Mianna si mie mi s-a parut fit. Inclusiv cu merele pe care le-ar schimba cu oortocale  [:)] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Lasati-ma maiii cu siluetele ca nu asta va caracterizeaza  [il]

de asta m-ai comentat atata? [:-)))]  ar fi trebuit sa-ti cer cate un cozonac pentru fiecare comentariu pe tema asta  [:)]

 

ce-i drept, mie mi-ar placea sa aflu ca am evoluat, macar un pic, de la "Mianna cea tacuta" de anul trecut, cu sau fara kile in plus sau in minus.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viv,  la telefonul urmator o sa am aceasta pretentie. Extra.

Deocamdata lucrez cu materialul clientului.

 

Si cu ce actrita zice Silvi ca-as semana, in afara de aia din propria-mi viata...!??

 

Nu stiu despre ce aranjamente de toalete vb Ioana. Eu eram in maiou de plaja.

cu Anna Kendrick. 

Dar esti mai draguta decat ea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meyyy ai evoluat dar ai momentele tale cand arati ca motanul care a inghitit canarul  [il]

 

Intr-o nota la fel de zglobie am vazut pe Fb copii in ipostaze hororr,pt parinti evident :) 

Acum m-au amuzat,cand mi s-au intamplat mie/noua ,chiar deloc.

 

https://www.facebook.com/bintjbeil.org/photos/pcb.914439698623278/914439028623345/?type=1&theater

 

Poza cu tunsulica ,autor Robert ,am multumit cerului ca nu si-a scos ochii cu foarfeca.

 

Acuarele pe pereti si patut..la noi a fost rahat,autor Radu.

 

Pictat cu carioci pe pereti la noi au fost creioane cerate verzi pe peretii galben pai proaspat vopsiti autor Maria design cu cruci de la un capat la altul al casei .

 

Mancat direct din castron pe podeaua bucatariei cu decorarea aferenta a locatiei autor Robert dar nu cu finetti ci cu fasole batuta.

 

Si ca tot vorbea Viviana de cupe Robert avea nenumarate exercitii de parasutism cu lansare de pe spatarul fotoliului cu sutiene pe post de  parasuta,esec total deoarece aveam cupele mai mici pe vremea aia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...