Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

[hia] 

 

Va salut scurt de tot pentru ca mi se inchid ochii de somn si maine dimineata zburam spre casa. Caldura asta nebuna din ultimele 2 saptamani in Ro m-au dat peste cap de tot. Abia asteptam sa ajungem acasa la noi, la racoare. Ne-a ajuns caldura, ne-a epuizat fizic si psihic. Nu suntem facuti pentru asa calduri [:D] 

 

Poze am si eu de la ambele intalniri, le voi descarca maine acasa de pe aparat/telefon. Mi-a facut mare placere sa va intalnesc si sper ca si voi pe noi. [:)] 

 

Ma doare capul rau...am facut valizele si maine dimineata ne bem cafeaua si plecam la aeroport, nu inainte de a ma certa cu BCR ul care mi-a papat banii, adica nema bani din bancomat dar banii plecati din cont!  [fal]  [help]  [zirea]

 

Noapte buna! Va mai scriu de la Londra, sper mult mai odihnita, cu mintea mai limpede, impresii si poze mai multe. 

 

[fuga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

 Inclusiv cu merele pe care le-ar schimba cu oortocale [:)] .

 

Buna de dimineata la ora 2:30 AM ...dorm dupa fusul american dar mananc dupa ambele fusuri.

 

M-am oprit cu cititul la mesajul asta pentru ca vreau un desen cu oo-rtocalele de care vorbeste Ioana ...sau sa o intreb pe Silvi ? ranjet, rânjet,  rânjet

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Drum bun Strumphi si drum bun si mie maine ...

 

Maiii, ati auzit ce-a zis Mianna, ca sapt viitoare vin ploi si 15 grade ...in conditiile astea, la Piatra, orasul dintre dealuri, oare o ninge ? Ca noi ne-am cazat la strand si am umplut valiza de prosoape si costume de baie ...chiar banuiam ca in sfarsit s-a incalzit apa din bazinele alea, care arata super profesionist, curate si albastre SI din cauza ca nu intra mai nimeni in ele si nici vreo vietate nu reuseste sa supraviețuiască temperaturilor "de munte" la care se prezinta apa.

 

Parca vad ca o sa jinduiesc la manusile si ciorapii cu care doarme Kari

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna de dimineata la ora 2:30 AM ...dorm dupa fusul american dar mananc dupa ambele fusuri. M-am oprit cu cititul la mesajul asta pentru ca vreau un desen cu oo-rtocalele de care vorbeste Ioana ...sau sa o intreb pe Silvi ? ranjet, rânjet, rânjet

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]   noroc ca Silvi nu e baiat, ca se trageau concluzii gresite.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini

 

Noi ne pregatim de scoala. Marcia are emotii; aseara si-a pregatit tinuta pt azi vorbind cu prietena ei pe skype; si-au dat sfaturi, spus pareri. Azi incep la 8, asta pt ca e prima zi. Sunt tare curioasa cu ce impresii vine. Si am si eu emotii  [:)]

Incepe o noua etapa a vietii...pfuu, nu-mi vine sa cred..

 

O zi buna va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!

 

m-am delectat cu super poze si povestiri. imi pare tare bine ca v-ati distrat asa bine si chiar imi pare rau ca nu am putut veni. poate data viitoare.... ;)

 

Ella, succes la scoala Marciei.

 

Buflea, eu stiu daca se raceste pentru multe zile? ca pare a fi doar ceva pasager. când plecati la Piatra?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...