Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mercic pt urari  [flo2] am reusit sa vorbesc cu ea la pranz cateva secunde : cica a fost cool  [fal] sau e cool...mai multe detalii aflu diseara...dar daca a zis cuvantul magic cool, e de bine spre ft bine  [pk] 

 

La pranz am mancat o salata (cea pe care o mananc de obicei) si dupa mi s-a pus un nod in stomac...noroc ca am fugit repede la baie, ca altfel dadeam la bobocei pe birou...de 3 ori [smulgpar] 

acum insa mi-e bine...si beau cola...asta va fi mancarea mea pe ziua de azi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Frumoase poze, frumoase doamne si domnisoare, frumoase intilniri, sa va fie de bine!

 

Dar oscarul pentru cea mai artistica pacaleala a anului goes to Alinuk, in colaborare cu Mianna, mi se pare! Absolut criminala inscenarea!!!! Super, super, super! Ce mi-ar fi placut sa fiu acolo!!! [pup]  [pup]  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aloha din trenurile patriei catre Moldova noastra falnica ...

 

Este foarte decent si aerat. Aerat de la conditionat si aerat de la lipsa de pasageri.

 

O placere ...

 

Asta da magie ce-am facut!

Intreaba-le pe Strumph si pe Helbi... de ce aere au avut parte [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Hihihi [:-)))] ,te-am lasat intentionat fara explicatii sa vad cat iti ia pana lansezi intrebarea,Radu a fost doar crescut de mine si de Klaus. Brasoave nu vand ca nu stiu sa le fac [:-)))]

 

Mi-am imaginat dar mi-a fost jena sa intreb direct. [flo2] Lipsa somnului azi noapte insa m-a dezinhibat  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Aloha din trenurile patriei catre Moldova noastra falnica ... Este foarte decent si aerat. Aerat de la conditionat si aerat de la lipsa de pasageri. O placere ...

 

buflea, ai avut bafta! Danielag (parca) a mers fara ac in tren vreo 2 ture si e groaznic

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mercic pt urari [flo2] am reusit sa vorbesc cu ea la pranz cateva secunde : cica a fost cool [fal] sau e cool...mai multe detalii aflu diseara...dar daca a zis cuvantul magic cool, e de bine spre ft bine [pk] La pranz am mancat o salata (cea pe care o mananc de obicei) si dupa mi s-a pus un nod in stomac...noroc ca am fugit repede la baie, ca altfel dadeam la bobocei pe birou...de 3 ori [smulgpar] acum insa mi-e bine...si beau cola...asta va fi mancarea mea pe ziua de azi...

 

wow, nu ma asteptam sa aud vreodata despre scoala ca e cool  [:-)))] . Bravo Marcia!

 

tu cum te mai simti? Obosesti brusc seara si ai devenit sensibila la mirosuri?  [:D]  [:D]  [:D]  sau era doar salata?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am reusit sa dorm o ora acu de pranz. Ce bine e! Aseara m-am culcat eu devreme dar Jules mi-a dat trezirea la 5 si avea chef de povestit.

 

Cica in Bu ploua azi. Pana acum nu a dat niciun semn. Ma oftic ca m-as fi dus la divertiland cu Patri ca a fost un pic mai racoare decat zilele trecute. Asta e!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...