Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

 

 

Ammina  [pup] cand te mai apuca si nu stii ce si cum baga un telefon.

Eu gulasul il stiu de la mama ca fiind cu galuste de faina in sos gros si carne de vita,acum nu stiu ce varianta ai facut tu dar daca tie iti place, e minunat.

 

 

iote c-am nimerit-o [:)] sosul n-am vrut sa-l fac gros (mi-s ardeleanca, asa ca stiu ce-i ala rantas, da' incerc sa-l evit), da' i-am pus multe legume. si n-am facut galuste propriu-zise, ci niste chestii mititele, da' tot din faina.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mianna, distractie placuta la mare! Nu o exista Uber si ptr cta-buc?

exista bla-bla car [:)] da' eu inca sper sa gasesc vreun folkist care sa se intoarca in Bucuresti vineri seara (vinerea ailalta, ca stau 2 nopti in Navodari si 5 nopti in Vama). daca nu, cred ca iau microbus Vama - Bucuresti, ca nu-mi cade coroana.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

amina, doamne, ce harnicie! cu masina neplacut, dar 3 luni trec repede.

 

Michelle, m-ai speriat. In ce clasa e will acum? si ce sunt toate lucrurile noi, sau ce e diferit fatza de pana acum?

 

 

6-a. primul an de middle school

 

e diferit pt ca;

-scoala in alta locatie

 

-profesori/colegi noi

 

--se muta de la o clasa la alta...treb sa isi aminteasca sa isi bage totul in ghiozdan sa nu uite nimic de fiecare data...si pe unde umbla(sala de sport, loc de luat masa,teren de sport...)....

 

-reguli noi in clasa, multe detalii de care sa tina cont si sa nu uite.

 

-a inteles ca sutn materiile mai grele, mai multe expectations si mai putine scuze...

problema e ca nu e in zona lui de comfort...prea multe lucruri/experiente noi dintr-o data....si treb sa invete sa se obisnuiasca cu ce nu e "obisnuit"...sa fie flexibil si sa nu ia totul in prea in serios , de parca e sf. lumii.

 

i-am spus ca el e baiat bun, invata bine, e organizat...prietenos...nu are de ce sa se ingrijoreze...ci dimpotriva sa vada frumusetea in fiecare experienta noua de care se loveste...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...