Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

Vivi, acum incep sa ma stresez eu, ca am stat langa Silvia si cu bebica  [fri] . Totusi in afara de o strangere de mana nu am avut contact direct cu ea.

 

off, sper sa nu fie mono, atat ptr voi cat si ptr neuronul meu agitat. 

 

Multa sanatate si sa iasa analizele bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

viv, am citit mai in urma ca esti in cautarea unor bilete de avion mai ieftine pentru america.

 

uite ce am gasit pe alt forum, poate va convine varianta asta (postarea este din aprilie 2015)

 

"Tocmai ce am cumpărat, ieri, bilet București-Istanbul-Chicago de la Turkish Airlines.

M-a atras în primul rând prețul (716 EUR) și nu în ultimul rând faptul că am voie cu bagaj de cală 2x20 kg! Comparativ cu celelalte companii europene, unde prețul este undeva între 850-890 EUR și bagaj 1x23 kg, cred că am făcut o alegere bună.
Am tot citit păreri despre aeronavele și condițiile de zbor cu această companie și se pare că e totul ok.
Sper să nu fiu dezamăgit!
Numai bine! "

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai felicitari pt luarea examenului!

Vivi am citit de fetita ta...imi pare rau...

Eu aici unde ploua ff mult acum sunt 15 grade,si dupa moartea lui Zicko goldenul meu din Ro imi devars afectivitatea in iubirea catre Jade labratorita din F care are si ea 10 ani...ieri noapte nu prea am dormit tusesc mereu(e de la inima)....mai am si probleme cu refluxul....asta ma face acum sa renunt sa mai port noaptea, calusul ala in gura...si deci am sunat doctorul si i am spus ca vreau masca....

a ramas "masca" ca facuse demersurile pt finantaea protezei mandibulare....in fine treaba lui cu proteza care noaptea ma impiedica sa deschid gura ce fac cind eu tusesc si mai si vomit?????????????.....scuze

Deci complicati...

Cum am mai scris si la bucatariseala....ieri puiul cu Boursin...a iesit intr un mare fel!

azi nici o idee mincam ce exista in frigider...

o zi frumoasa!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai ca sunt in pauza si cu chef de vorba :)

 

Lenny Kravitz in the news: http://www.thelocal.se/20150804/lenny-kravitz-lets-it-rip-on-stage-in-sweden (aveti grija ce foto deschideti daca sunteti la birou... :)) )

 

si doi: am descoperit in centrul vechi la Bucuresti 2 localuri super - o pizzerie fix ca la Napoli (e singurul loc in care pizza arata si are gust ca la Napoli):

Da Lorenzo https://www.facebook.com/PizzaDaLorenzo

 

si inghetatarie fantastica: Cremeria Emilia https://www.facebook.com/cremeriaemilia

 

 

de incercat ambele.... [;)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata pe la pranz!

 

M-am trezit mai devreme de ora la care scriu dar neobisnuit de tarziu totusi si moama ce bine a fost!

 

Vivi sanatate Silviei ,multa,multa!

 

Astazi 7 tone de rufe de calcat,piata si eterna mancare,in program am un ostropel de pui cu sos de ardei kapia.

 

La trezire am primit un mesaj foarte frumos de la o prietena draga care-si aniverseaza casnicia in aceeasi zi cu noi asa ne-a invitat joi seara la un local mentionand ca "sunt prietena ei cea mai buna" si nu pot lipsi ,mi-a facut pielea de gaina si mi-au dat lacrimile..ce duda sunt!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...