Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

Succes la scoala pentru Marcia si Will. Noi mai avem pina incepem, nici nu vreau sa ma gindesc. Simbata trebuie sa mergem sa-i iau uniforma copilului, mergem la magazinul scolii pentru echipamentul de sport si haina cu ecusonul scolii. Restul iau de la Tesco, pantaloni negri si camasa alba.

 

Viviana, sanatate multa fetei, sper din tot sufletul sa fie ok.

 

Ioana, satul se cheama Bibury si e in Cotswold (Gloucestershire). Mai sint locuri de vazut in Cotswold, eu am vazut numai Bath, Blenheim Castle si satul asta.  In drum poate te opresti la un pub care se cheama The boot inn. E inedit pt ca are pe pereti cite un papuc al tuturor celebritatilor care au trecut pe acolo: Fernando Alonzo, Jeremy Irons, Jeremy Clarkson, Simon Lebon (duran, duran) si Jasmine (nevasta-sa) etc.

 

http://www.theboot-inn.com/the_boots/jeremy_clarkson.html#previous-photo

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da, noi suntem in poze.. Meritul fotografului, de asta am atasat si una Mai putin Profi....

 

copii mei sunt in ro, si le e bine. 

Si io mor de doru lor si nu Pot dormi. De ieri sunt la birou, de aici mi se trage. Ca nu i- am vazut pe copii dupa 02.08.

 

 

ce te inteleg.... asa am fost si noi cat ne-au fost plecati copiii.

 

ca atare am taiat hotarat de pe lista planul de a-i trimite vara in romania la anul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ioana, duminica nu avea nimic Silvi, am stat in aer liber, nu a tusit, nu a stranutat, nu a pus mana pe bebica, [i]te rog sa stai linistita. Daca analizele facute in 6 august nu i-ar fi iesit perfecte nu as fi adus-o.[/i] Eu nu am tusit, nu am stranutat, nu am pus mana pe bebica. .

 

[pup]  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 Dr. merge pe ideea ca cineva apropiat ei tot ii face onoarea sa-i plaseze un streptococ. Deci maine la ora 9 imi iau barbatul de mana, il agat si pe Suspi si mergem la exudat.

 

saraca Silvi, trage ponoasele cu infectiile astea. Sper sa treaca si sa ne povestesti cat e de sanatoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...