Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi azi am fost la 'pipcina' (Divertiland). A fost suuuper! [pk] De dimi am decis sa ignor vremea probabila si bine am facut - a fost mai racoare decat in ultimile 2-3 zile asa ca P a stat linistita in apa. Adica mai precis s-a dat in diverse ptr copii si a tzopait in valuri. Si a luat o gura de apa dar eu m/am bucurat ca a avut prezenta de spirit Sa se ridice singura- era in piscina de copii de 70 cm. Julia a dormit fericita in carut, mama a stat sub umbrela cu o racoritoare, eu am tzopait nitel in valuri.

 

Am plecat la 3 juma cand incepeau primii stropi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit mai devreme cu mama...pe la 3.30pm ora Romaniei a tras o ploaie la Dragomiresti de numai  [zirea] mama avea rufele pe uscator pe balcon...l-a trezit pe tata din somn sa bage rufele in casa, dar nu avea loc uscatorul..ca in filmele cu prosti  [:D] radea de nu mai putea cand mi-a povestit...2 mosi pe balcon, in ploaie, chinuindu-se sa bage uscatorul cu rufe in dormitor, negasind insa pozitia corecta...e citat din mama, da ?  [:-)))]

Am inteles ca la Kika si Hornbach nu a plouat...adica la 5 km distanta..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pt noi e ok cand pleaca Marcia in Romania....si ei ii place, asta e important...nu stiu cat o s-o mai tina....anul asta a fost 2 sapt.in aprilie, 3 in vara si va mai merge 2 in oct..cred ca o mai trimit si de sarbatori, tot 2 sapt...e bine pt ea, pt ca asa nu pierde contactul cu limba romana...eu vorbesc cu ea doar in romana, dar nu e de ajuns...

normal ca-i duc dorul, dar vorbim zilnic la telefon sau pe skype...asa cum vorbesc zilnic si cu mama...stam de vorba cam o ora, ne povestim vrute si nevrute...chiar imi spunea ca vorbeste mai mult cu mine decat cu fratelo, care sta vis-a-vis....da na, asa sunt baietii  [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...