Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

so, Romania e neschimbata. ma rog, bucata aia de Bucuresti pe care ma vazut-o eu. sincer, nici nu am avut timp sa-mi fac o impresie corecta la cat de putin am vazut.

am sesizat ca se circula parca mai bine, nu mai e nebunie asa mare.....  si ca soferii de taxi, nu sunt vampiri care sug sangele din tine.  [:-)))]

 

aproape toate persoanele cu care m-am intalnit, pe care le-am revazut au imbatranit. si asta imi spune ca si eu sunt tot pe acolo, chiar daca in capul meu e altceva. sa nu mai spun ca am aflat si vesti mai triste..... au fost asa ca niste palme fierbinti. 

 

 

intalnirea pinguinceasca a fost peste asteptari.  [il] ceva emotii am avut, ma asteptam ca buflea sa vina calare pe un dragon si cu ceva priviri arzatoare.... dar de unde! e un miel bland. care a impartit soriciul cu toata lumea, dar cum numai zmeii mananca sorici, eu si ea am mancat din el.  [:-)))]  (daca  a mai gustat careva, sa recunoasca repede) 

 

de doamna elyda am fost socata.... de cat de bine arata, tanara, cu iie aurie..... putin cam obosita si cam tacuta. cum de altfel e pe ghetar, vorbeste rar dar cu folos.  [il]

 

strumfina.... inalta, supla, insotita de printul consort si printesa Sophia. 

 

yagamur, o dulceata de om, mama independenta, la tot impins pe turbo spre un colt al mesei, dar sunt sigura ca ochiul ei de vultur il supraveghea. de turbo nu va  spun.... te indragostesti iremediabil. a, si cuminte.... ii plac dragonii, lego si tortul cu crema de caramel. 

 

dna gabi, prietena buflei a stat cuminte si doar ne-a admirat pe fiecare. 

 

 

mianna, v-am spus deja ce periculos arata. e cam asa cum mi-am inchipuit-o mereu, slaba, cam tacuta, atenta la detalii. si mananca.... a mancat doua feluri, dar cred ca era ziua permisiva la calorii. [il]  ii dau undeva pe la 35-37 de ani, maxim. 

 

 

domnisoara JG, pe ea o stiam din poze. faina fata, slaba.....  sa grabit sa plece, avea tren care nu vroia s-o astepte. cu greu a convins-o alinuka sa mai stea cateva minute ca vine o surpriza soriceasca.  [:-)))]

 

 

despre mine nu va spun nimik!!  [soricel]

 

 

alinuka.... a aparut asa ca o boare.... a impartit cadouri copiilor, apoi s-a prezentat la fiecare in parte. alinuka  are un suflet de copil, arata tare bine la varsta ei.... care o fi aia?  [il]

 

 

carres (am scris bine?) ..... mai fratilor, slaba si trasa prin inel, ma apucat instant invidia. si ea a cerut doua feluri de mancare.  [:)]  tanara, volubila..... 

 

 

andra.... nu s-a schimbat deloc. nu stiu ce mananca, ce creme foloseste, ce viata duce ca arata vesnic tanara. si bronzata.... si pe ea sunt invidioasa. ptr ca eu daca as sta 10 luni la soare tot nu ma bronzez nici macar pe sfert. dl urs al ei...... ne va spun nimik. tanar si neschimbat. oamenii astia doi au gasit secretul tineretii.  [il]

 

si cam asta  a fost.... am baut, am mancat, am vorbit.... ne-au pus cei de la restaurant o masa imensa.... trebuia sa strigam peste masa sa ne auda cei de dincolo. 

 

vineri m-am vazut cu viviana. am uitat s-o rog sa ma infieze, am uitat cu desavrsire amanuntul asta. [il]  viviana e o mama cool, vb foarte frumos de suspi, chiar daca are ea gusa plina. (ca gusha nu are sigur!!!)  intr-un traziu a venit si carmen, minunata faptura. 

 

 

 

Referitor la faptul ca sunt tacuta...cunosc "cateva "persoane care te pot contrazice cu niste argumente de iti schimbi parerea instantaneu si fara sa te gandesti ca ai crezut vreodata altceva. 

 

Cu restul sunt absolut de acord.  [:-)))]

 

Sunt uluitoare,tânără  si nelinistita !Imi place sa uluiesc oamenii si sa ma laud singura! [:-)))]  [:-)))]

 

Esti fana mea! [:-)))]

 

 

Xio,mie in prima poza mi se pare la la masa stau trei doamne...si toate trei absolut uluitoare.  [:-)))] 

La care te referi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu știu de ce, dar nu pot edita.

Am uitat sa mentionez ca am fost anuntata ca sunt fericita castigatoare a...ceva, nu stiu ce...pentru ca Buflea  (multumesc doamnă )mi-a propus un mesaj la "mesajul lunii".

 

Deocamdata nu mi s-a spus ce anume am castigat.Poate o excursie cu vaca in gradina,asa cum imi spunea tata cand eram copil. [:-)))]

 

Astept felicitari si osanale...Kari,esti pe aici? [:-)))]

 

P.S .Sunt imbracata cu fusta deci am poale si pot sa fac ce vreau cu ele ca sunt ale mele. [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari, sa iti fie de bine tatuajul, forever young my dear! Ma bucur ca victor se recupereaza bine dupa accident. Luiza cum mai e cu parul?

 

yagmur, amina, sa aveti un concediu fantastic! Nu v-am spus dar asa imi place cum v-ati imprietenit si faceti activitati impreuna. Yagmur, poate micul dragonolog ar aprecia o carte de studiu de dragoni sa treaca timpul mai usor cu bunicii?

 

viviana , sanatate multa si rapida silviei!

 

rox, cam care sunt nemultumirile care ti se aduc in atentie? Mie mi s-a comunicat de catre mr alex ca datfiindca nu il las neincetat sa joace minecraft si halo, nu mai are cu ce sa se joace in lumea asta! Va vone sa credeti? Oricum mi-a mai venit aseara sufletul la loc,mi-a cerut un rubik cube nou, decimai exista viatza outside the xbox.

 

tudor e un mic individ foarte ocupat, pana la 4 e in fiecare zi in tabara de robotica saptamana asta, ieri au fost si la dojo la antrenament, mai plimba catelul vecinei, luni seara a plecat cu fratele dlui aqai si prietena lui la inghetata dupa ce ea si domnii mei s-au cunoscut duminica.

 

care zi de duminica e incetosata in mintea mea, am gradinarit vreo 4 ore la 35 apoi am baut ceva bere adusa de cumnatul meu. Care a auitat sa spuna ca e dublu alcool, asa ca duminica seara e in sine o intreaga alta poveste:)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

rox, cam care sunt nemultumirile care ti se aduc in atentie? Mie mi s-a comunicat de catre mr alex ca datfiindca nu il las neincetat sa joace minecraft si halo, nu mai are cu ce sa se joace in lumea asta! Va vone sa credeti? Oricum mi-a mai venit aseara sufletul la loc,mi-a cerut un rubik cube nou, decimai exista viatza outside the xbox.

 

 

vezi ca stii nemultumirile??

de ce trebuie sa studieze la pian (dupa 6 saptamani de pauza). de ce trebuie sa faca cateva amarate de probleme pe zi. de ce nu putem manca la restaurant in fiecare seara sau de ce nu mergem la terase in fiecare seara. de ce nu stau prietenii mai mult când vin (in jur de 3-4 zile ar fi ideal). de ce trebuie sa mearga la plimbare cu parintii sa se bucure de vacanta când poate sta foarte frumos cu nasul in tableta??? de ce trebuie sa se spele??

 

mandra are alte probleme:

de ce nu poate lucra cu instrumentele mele de bucatarie. de ce nu o las sa foloaseasca toata faina si zaharul din casa. de ce nu ii pot cumpara toate lucrurile care se prezinta pe youtube când scrie ea "funny experiments". de ce chinezii aia care fac diverse idiotenii din lipici nu pot fi imitati la noi in casa. de ce nu facem biscuiti in forma de capsuna? de ce trebuie sa se spele???

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Astept felicitari si osanale...Kari,esti pe aici? [:-)))]

 

 

 

 

multi ani traiasca, multi ani traiasca.... la multi ani. 

alo??? toata lumea in cor!!! multi ani traiasca.....  [il]

sa stapanesti premiul sanatoasa, daca e o vaca tot e buna ca da lapte si oo.  [:-)))] (pe asta cu vaca da oo o stiu de la fii'mio, si el nu trebuia contrazis) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...