Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

doamne, aleluia sunt gata cu mancarea. ce inseamna sa-ti pierzi indemanarea.  [:-)))]

am facut nefacuta. am pus apa sa curga in cana de la fierbatorul de apa si ..... am uitat de ea. eu langa, in bucatarie, cu ochii in monitor ma uitam la un film.  [fal]

si a curs si pe jos..... apa de la filtru.  [fri]  sa facut o mare baltoaca.....  trei prosoape mari am pus ca sa absoarba. 

 

 

dar am gatat mancarea, ciorba de perisoare , gulas si piure. cu muraturi cumparate de la magazinul romanesc.

 

 

am uitat sa va spun ca in bucuresti am mancat prajituri de la cofetarie. bunnnneeeee, rauuuuu. si covrigi, care erau cam dulci. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello din Londonland!  [biz]

 

Unde-i racoare si bineeeeeee!!!! 

 

Nu mi tin pasul cu voi, v-am citit dar printre treburi, spalat, aranjat, alergat la dr. , spital, analize &co. Acum am spus sa va arat si eu pozele de le am de la intalniri, cam la spartul targului, dar na.. ma iertati [:p]... si sa plec apoi la ale mele, adica aspirator &co!  [ups]

 

Nu mai stiu cine zicea de strumphitza ca e supla/slaba.. sau ceva de genul  [fri]  [alcool]  aoleo, nu m-ati vazut bine? ocup juma de ecran/poza!  [fal]  [batcap]  ..si mai facuse cineva o categorisire, a frumoaselor, eu nu eram in ea  [:-)))]  eu fac parte din categoria graselor!  [ascuns]

 

Pozele si apoi la treaba cu mine!  [curat]  [vase]  [spala]  

 

 

Din prima seara cu tortul supriza  [:D] Vedeti si reactia pe fetele pinguinelor cand s-a deschis tortul si am vazut ce ascundea? Sophia a spus ca-s paste! Eu am completat: paste romanesti!  [hot]

 

 

 

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamaaa, a revenit limbarnita pe ghetar! Hehe ce bine!

 

va dati seama cum ar fi afarat ghetarul daca era preponderent masculin?

 

Ionel sambata 17:40

azi pescuit, 3 crapi de 7kg total

 

Andrei duminica 11:00

fotbal, 2-0 ptr noi

 

Mircea miercuri 22:58

bebe plange, vreau casti antifonate

 

Ionel duminica 12:18

www.situlcucastisrl.com

 

nu credeti?

 

 

[:-)))]  [:-)))]  bietii barbati. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum pozele din parc de duminica. Alinuk a avut grija de toate, a adus si jocuri la copii iar [pup] si marshmallows de facut la flacara brichetei!  [il]  Sophia nici nu a vrut sa guste, cica-s prea arse!  [:-)))]  [:-)))] Nici nu stie ce-s alea, nu a mancat niciodata. [:D] 

 

 

Revin mai tarziu, ca ma asteapta treburile, numa` nu striga dupa mine.. iar eu mi-s lesinata, inca tehuie de cap dupa 2 sapt de groaza in Ro, dar precum casa e cu susu`n jos si praful de 2 dejte... trebuie neaparat sa las lipsa de chef la o parte si sa pun mana la smotru!  [fri]

 

 

[dra]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...