Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

Noi am vrea sa mergem cu nepoata-mea la Viena, asa intr-unul din weekend-ruile care vin...sa plecam sambata dimineata la 3am si sa ne intoarcem duminica seara...vrem sa mergem la Schönbrunn si Prater...sa mancam iar ciolan de-ala delicios  [fri] diseara stabilim daca mergem sau nu, pt ca trebuie sa rezerv hotel..si e cam plin in weekend....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu v-am povestit. 

 

Am rugat-o pe cumnata-mea sa faca poze la terasa din fata; ea il trimite pe fratelo...ai mei erau in sufragerie...tata ii spune mamei (era pe inserat) : auzi, e unul in gradina, ce-o face acolo ? hm, ia uite, face poze..de ce-o face poze? ce vrea, de unde e, cine e ? Deschide usa de la terasa si intreaba : auzi, problem ? la care fratelo : auzi, nu esti intreg, eu sunt; si m-a pus sor-mea sa-i fac poze cu balconul....m-am cracanat de ras  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] tata nu vede bine fara ochelari, dar nu-i poarta...si eu vroiam poze cu terasa, iar ei mi-au facut poze cu balconul  [:D] 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

strumfi, sper ca esti mai bine. sanatate. si spor la treburi.  [flo2]

 

 

ella,  [:-)))]

 

 

luiza e ok cu parul,  a foat la un stilist si a lasat sa-i taie 15 cm din par. vad ca e impacata cu situatia, la partea asta seamana cu mine, nu se lasa afectata prea mult de situatiile care vin. 

 

un munte de rufe se uita cu obraznicie la mine. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella, tare faza cu terasa si balconul  [:-)))] Succes Marciei la scoala!

 

Ioana, si noi am fost ieri la Divertiland!  [:)]  [:)]  Si eu am avut o strangere de inima vis a vis de vreme, dar am zis hai sa mergem si vedem la fata locului. Vremea a fost super! Cald, placut, nu canicular, apa foarte calda, lume putina... Chiar si dupa ploaie s-a incalzit la loc. Dar noi am stat mai mult la zona de tobogane, am profitat ca era lume putina si era foarte liber. Ca altminteri sunt cozi la care stai 15 min. Asa ca ieri am urcat trepte in prostie [:D]. Pe seara, dupa 6 am stat putin la piscina cu valuri. Faraonul nu l-am mai prins, ca s-a inchis cand a inceput ploaia, si nu i-au mai dat apoi drumul. Dar lasa, ca am stat data trecuta (vineri) destul la el.

 

Kari, fain tatuajul!  [flo2]

 

Frumoase pozele de la intalnire, din pacate nu am putut participa.. anul viitor...

 

Noi ne-am mai pus la punct cu ale casei, cu mobila, cu lucrurile... mai avem de montat birourile fetelor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cand ma tatuam, nu stiu de ce m-am gandit tot timpul la rall. parca ea se potrivea bine in studioul de tatuaj.  [flo2]

 

Aww [pup]

Nu prea imi plac tatuajele dar al tau se vede ca e special si are o semnificatie aparte [flo2]

Esti curajoasa! [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, si spunea Alinuk ca asa a fost drumul ei spre copii... mie mi se pare ca ma indeparteaza si mai mult (daca ar exista asa ceva) [:D] Pai imi fac o multime de griji pentru el; unde e, daca a mancat / dormit / facut pipi; de ce latra, de ce se smiorcaie, de ce nu se aude, daca plec unde il las, ba e prea cald, ba e prea frig etc

 

Nu spun, si iubirea e minunata, ca imi sare in brate si se bucura si ma linge si topaie si inveseleste toata casa (si sunt sigura ca la un copil sunt toate amplificate).. dar parca per total, eram mai linistita inainte [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...