Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Are cateva luni, maxim 4, rasa... carnat [:D]

Glumesc, e un metis (probabil unul dintre parinti e pechinez), deci va ramane micut si in forma de caine-carnat [:D]

E cainele pe care l-a luat mama mea din mila, il dadeau stapanii lui (mai mult un "il luati sau il aruncam?").. Planul e sa stea cu noi la casa de la tara cat stam noi aici (aprox. 7 luni pe an) si in rest la sora mamei mele, tot la curte. Dar parca vad ca ne atasam de el prea mult si il luam la apartament, in Galati [:)] Ori il vom vizita f des..  [:)] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de-o ora citesc postarile voastre iar acum nu mai stiu ce vroiam sa scriu ...

decit ca m-ati facut sa rid

 

 cine e doamna frumoasa care sta langa caress la masa , e cu parul roscat si ochelari pe cap?

 

kari deosebit tatuajul tau, a meritat suferinta....si eu mi-as face un tatuaj mic...dar la cum sunt de nehotarita din fire...in veci cred ca nu m-as putea decide...

 

rall esti pe drumul cel bun

 

aqai , ce tineri sunt parintii tai. tata imi zicea ca daca ar mai avea vreo 60 de ani ar ramine in America...deh...a zburat puiul cu atza. cand au avut 60 de ani si le-am spus sa stea aici n-au vrut.

 

Roxana, sunt curioasa ce le raspunzi tu la nemultumirile si intrabarile astea  [:-)))]

 

yagmur, nu cumva iti faci griji degeaba cu Turbo?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Nu v-am povestit. Am rugat-o pe cumnata-mea sa faca poze la terasa din fata; ea il trimite pe fratelo...ai mei erau in sufragerie...tata ii spune mamei (era pe inserat) : auzi, e unul in gradina, ce-o face acolo ? hm, ia uite, face poze..de ce-o face poze? ce vrea, de unde e, cine e ? Deschide usa de la terasa si intreaba : auzi, problem ? la care fratelo : auzi, nu esti intreg, eu sunt; si m-a pus sor-mea sa-i fac poze cu balconul....m-am cracanat de ras [:-)))] [:-)))] [:-)))] tata nu vede bine fara ochelari, dar nu-i poarta...si eu vroiam poze cu terasa, iar ei mi-au facut poze cu balconul [:D]

 

telefonul fara fir si spionil din gradina!  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...