Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ca n-ar fi fost normal, si toata lumea s-ar fi plans de ce e atat de frig in august!! :)))

 

sau o astepta pe Buflea! [:D] [:I] 

 

ei nu ii era cald deloc sambata seara, pe mine curgeau toate apele stand pe scaun si ma tot plangeam ce cald e, simteam ca ma sufoc nu alta... si ea tot zicea ca ii e bine, e perfect!  [jamaica]

 

imi pare rau ca nu are vreme buna acum la Piatra, dar sper sa isi revina cat mai sta ea acolo si sa profite si de strand!  [pool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi ca si Buflea, ne uitam pe cer si dam marunt din buze...

Sunt 16 grade si ploua, cand mai tare, cand mai incet...

Partea buna este ca m-am cam lamurit cu baile astea, or fi bune, dar sa ai timp, nene, sa stai 2-3 saptamani, sa mai si ploua si tu tot sa strangi 12-14 sedinte. Ceea ce la concediile mele...nu se poate.

Dar cu ceva tot ma aleg, adica ne odihnim pe cinste. Da, avem nevoie si de asta. Cam scurt dupa parerea si gustul meu. Si trebuie sa plecam sambata dimineata, ca Ana trebuie sa fie la sarbatorirea prietenei sale. Noroc ca nu in Bucuresti, ci undeva spre CampuLung...ca mi-e o sila sa vin acasaaaa....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi dimineata era ceata, de nu vedeai la cativa metri..si 11°...acum insa a iesit soarele  [:D] si cica de maine revine vara..adica avem in jur de 25°...

Al meu vrea sa mergem sambata cu fetele la baie, la un lac...culoarea apei e ca in Caraibe, adica turcoaz...si prognoza e buna, 26°...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, statiunea se numeste Baile Sacelu. Namol si ape puturoase.

Noi nu stam acolo, ci la vara-mea in Scoarta, la 20 de km de bai. Planul a fost sa mergem dimineata la prima ora, sa ne facem treaba, iar apoi sa ne vedem de ale noastre. Dar au fost doar trei zile (vineri-duminica) vreme buna, apoi...am fost pe apucate, cand se mai itea soarele. Dar acum e si frig...si nici soare nu-i. Si diseara planuiam sa mergem la festivalul berii, in Tg. Jiu cu niste prieteni...

Ce mai, de tot rahatul...presupun ca luni cand merg la servici se indreapta si vremea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rufus, tu ce faci nu se pot numi "bai" :). UN tratament bun, eficace inseamna sa stai intr-un hotel cu baza de tratament in incinta si sa faci diverse "proceduri" prescrise de medic : bai termale, impachetari cu namol etc. Asa nu ai nici o treaba cu vremea de afara.

Ca mergi tu la Sacelu la strand e vax albina :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...