Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Imi pare tare rau ca nu am ajuns la intalnire! Am vazut pozele! Tare bine cred ca v-ati simtit in ambele zile. Poate data viitoare....

 

Aqai,felicitari pt test!

 

Silvi, multa sanatate, sa se rez cu strep-ul, sa-i dati de cap.

 

Catrinel, sper ca manuta e spre bine!

 

Am ratat poza lu Didi...poate mi-o trimiti is mie pe mail:-)

 

Kari, frumos tatuaj. Si ma bucur ca V e ok cu degetul, iar L impacata cu parul mai scurt.

 

Will si Marcia, mult succes in noul an scolar si acomodare usoara. Mai avem si noi 2 sapt jumate si apoi va avea ore si de la 7.45-17.30 . Mi se face mie rau cand ma gandesc...iar ea e tare speriata:-(

 

Buflea, vacanta frumoasa si sper sa iasa soarele. Imi pare rau ca nu ne-am vazut/auzit. Salutari si pt G.

 

.....

 

Ioana am primit PMul si am si raspuns!

 

 

----

 

Eu am revenit luni seara dupa 3 sapt de vacanta. Am fost la mare, apoi in Delta si la mama. Sper sa ma mobilizez sa postez ceva poze la calatorii. Bianca inca e in Ro, vine in 28 si apoi plecam iar o sapt...inca nu stiu unde, dar sigur undeva, caci de vreo 8 ani de zile asa petrecem ziua mea de nastere.

 

----

 

Si aici s-a racorit si a si plouat azi. Eu sper insa sa isi revina vremea, sa avem iar 25-30 grade, ca de frig si ploaie nu vom scapa oricum in urmatorele 8-10 luni:-(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dupa amiaza mea de toamna,

 

Pe rand ...

 

Helbi, am zis ca te sun dar pur si simplu am uitat. Sa-mi spui ce sa fac sa ma ierți ...sper ca mama ta e bine si sigur, sigur ne vedem noi.

 

Viv, mare necunoscuta cu Silvia ...sper sa ii dati cat mai repede de capat.

 

Eu tocmai am facut o prajitura cu prune la matusa-mea ...geaca nu am mai gasit-o. Dar am fost la muzeu, la expozitia de jucării ...copiii nu au fost impresionați,  dar eu, cat pe ce sa plang ...toata copilaria mea era acolo, de la jucarii la carnete de note, uniforma de pionier, revista Cutezatorii, Gazeta Matematica, rotilele pe care am inceput sa merg, Piticotul, Nu te supara frate, almanahuri ...Doamne,  as fi stat o zi intreaga acolo.

 

E frig si ud peste tot ...la strand am dat drumul la caldura. Copiii sunt muci de plictiseala. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, si mie imi place:) terasa cica e meritul meu si al cumnatului meu 50-50. Eu ca l-am batut la cap pe dl aqai ca ne trebuie terasa, si fratelel lui ca a construit-o cand dl aqai s-a saturat de pisalogeala mea si i-a dat lui telefon:)

 

strumphi, that is very funny. Dar rox, nu zi hop cu piscina, ca dl sot le-a pus gand rau brazilor din spatele curtii - zona cunoscuta ca no man's land, ajungem acolo poate de doua ori pe an, la curatenia de primavara si cea de toamna. A planuit el bine de tot o piscina acolo. 20 metri lungime, la latime mai considera

 

m-am mutat in biroul nou proaspat renovat. 2 ferestre am, nu una, mi-a crescut statusul instant:))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vant, frig, ploaie si pustiu peste tot...Brr, nu eram deloc pregatita pentru asa o vreme, abia astept sa se termine saptamana asta-si din cauza de lucrat tura dubla, nu numai din cauza vremii...

 

Buflea, te ai apucat de dinti, masele, lucrari&stuff? Bietii copii, normal ca sunt terminati de plictiseala.

 

Strumphi,fetita ta este, asa cum am mai spus de n ori, o minune.Iar engleza ei britanica este adorabila!post-79951-0-68010600-1440083703_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva un nr de telefon sau o adresa de mail ale Mihaelei Suedia? I-am trimis un colet-surpriza cu ceva perisabil martea trecuta. Cred a deja continutul e varza daca nu l-a ridicat pana acum dar as vrea sa vf daca totusi l-a primit. Era ceva ce isi dorea ea.

zice ca primeste notificare pe email daca ii dai mesaj privat pe forum

 

(n-am nici tel ei, nici adresa de email, da' am facebook, deci exist [:)] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...