Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună dimineața mea moldoveneasca, 

 

Frig si la Neamț,  dar nu mai ploua, deci un pas înainte. 

 

Lucrarile mele dentare sunt in lucru ...printre ele cutreier orasul in lung si in lat. Imi place la extrem ...e un oras atat de frumos, pus intre dealuri ...multe geamuri au flori, unele blocuri gradini de flori. 

 

Dar e saracie mare ...ce păcat !!! Nu poti trai aici decat din servicii si meserii. Nu exista industrie, nu exista business ...exista doar cei care vand servicii si cei care muncesc in Italia si trimit bani acasa ...O familie din 3 are cel puțin un membru in Italia. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata din dimineata mea la fel cu cea a lui buflea [:)]. Cu diferenta ca eu sunt la servici, nu la plimbare [:(]

 

La multi ani plini de fericire, iubire, sanatate si realizari pe toate planurile, Andra! [pup] 

 

buflea, vezi de ce iubesc eu orasul asta?! E atat de frumos!! De fiecare data cand suntem plecati undeva si ne intoarcem, cand ne apropiem la cativa km am asa sentimentul ala de "am ajuns acasa" si de fiecare data, indiferent din ce directie venim, imi vine sa spun "ce frumos e unde stam noi!" 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

 

Viviana [grup] si multa, multa sanatate Silviei! Sa fie bine!

 

Andra, multi ani fericiti cu sanatate, ca-i mai buna decat toate [pup]!

 

Observ cam peste tot ca ploua si e rece...e crunt pentru organism. Sa treci de la +38 grade la +21 grade nu-i prea usor de suportat... [alcool]

 

Mey, sunt in cautari [batcap]...de tinuta pentru nunta si ghiozdan si sunt indecisa mai ales in privinta ghiozdanului. Sa aleg Herlitz?

 

[flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana, eu am luat mandrei de pe diverta (online) ghiozdanul asta:

http://clickbirotica.ro/rucsaci-herlitz-clasa-0-gradinita/8459-rucsac-scolar-herlitz-hawaii.html

 

 

(pe varianta mov, cu niste fluturi)

 

am pus link de pe clickbirotica ca pe Diverta nu il mai au

 

imi place foarte mult,  e usor, am facut proba si e incapator... deci as vota pentru. cei de la schoolfriendly aveau niste ghiozdane dragute, acum insa s-au cam prostit....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...