Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cel mai ieftin bilet de avion cumpărat de mine a fost de 44 de lei cu Wizz de la București la Cluj în 2008.

 

Acum un bilet București - Cluj cu Tarom e de 10 ori mai scump. Bine, cei 44 de lei erau o promoție și nu acopereau costurile, îmi dau seama de asta. Dar și 440 de lei pentru același drum e ff mult.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, am priceput acum  [:)] mercic pt lamurire...

 

Wizz are bilete de la Basel la Bucuresti cu 39 euro un drum...dar fara bagaj parca...trebuie insa sa le cumperi din timp...si nu au decat in anumite zile zboruri...

da da-o incolo, 500 fr cu Swiss, pt un zbor de 2 ore...am vazut oferte pt NY cu 700 fr...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

chiar a fost recent un reportaj la tv, pretul la calatoria cu avionul pe rutele interne (in romania) este un pic mai mare decat pretul calatoriei cu trenul - ma refer la destinatii aflate la sute de km unele de altele.

e mai rentabil sa mergi cu avionul dintr-un capat al tarii in celalalt, chiar daca platesti un pic mai mult, ajungi in maxim 2 ore, comparativ cu trenul, cand poti sa faci si 11-12 ore pe drum, in conditii nu tocmai "fericite". 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...