Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viviana, eu am găsit cărți în română pe subiectul ăsta:

http://comunitate.desprecopii.com/forums/topic/149060-ebooks-gratuite/

 

Eu tot Kindle am, dacă formatul cărții nu e bun pentru Kindle folosesc Calibre pentru a o converti.

 

Unicorn, ai fost o mireasă frumoasă! Să fiți fericiți unul lângă celălalt și să vă iubiți mult!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mouse in the house!  [panic]

 

Acum l-am vazut cand m-am dus sa verific daca am incuiat usile de la bucatarie spre gradina! S-a dus pe dupa uscator si dulapuri. Sophia nu stiu cand a fugit in casa cand am tipat:  a mouse!! [fri] Nick se uita la noi nedumerit, eu am plecat, am trantit usa la bucatarie dupa mine si incercam sa ma calmez! Maine cica sa cumpere capcana sa il prindem. Maine dimineata cum mai intru eu sa-mi fac cafeaua?  [doh]  si daca s-o prinde in capcana!! Nu stiu cum a intrat in casa ca eu cat am avut usile spre gradina deschise am fost acolo si am calcat rufe...  Grrr... ii urasc!! [bang]  Am ce nu dormi la noapte !! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate Silviei si rabdare. Eu aveam fundul ciuruit de Penicilina V. Nu puteam sta pe scaun si tot asa le faceam in lant. Bine ca sunt medicamente mai eficiente acum si nu se recurge la injectiile acelea.

Ce de aniversari frumoase pe aici. Ce complot dragut in familia Andrei. Astept pozele.

 Casa de piatra Unicorn! Sa fiti sanatosi si iubareti!

 

Strumphi imi pare rau de peripetiile cu intrarea in posesie a ceasului buclucas. Si la mine a durat ceva pana l-am avut. L-am vazut, mi-a placut dar am plecat fara el din magazin in ideea ca mai bine astept pana mai spre sfarsitul concediului si il iau daca mai ne raman bani. Am verificat si pe net preturile si era ok cat era la B&B. Dupa care efectiv n-am mai ajuns sa-l iau in ultima zi ca am uitat de el. Asa aca am rugat soacra sa mearga si nu il mai aveau. A dat comanda, l-a primit si l-a adus ea in Norvegia. Sper sa il primesti si tu ca nu-i frumos ce au facut. Ah, mie imi imi place unul care are mai multe curele. Si de fapt sunt mare fan al ceasurilor la care se poate schimba cureaua. Am asa si e tare practic. Am vazut la o colega unul de aur la care mi-a ramas gandul si la care schimba doar bezelul colorat. Dar nu gasec nou si parca as vrea si multe bezele  [:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...