Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

Strumphi, bafta cu mousey! Prinsul ca prinsul, mie scosul afara mi se pare mai scarbos.

 

Ella, distractie placuta! Balaceala si restaurant, ce fain! Io ma balacesc in balti, atat am amanat marea aia ca a venit ploaie si frig si adio mare.

 

Kari, felicitari copiilor pentru reusite! Nu inceteaza sa ma minuneze.

 

Caress, ce patanii cu cumparaturile online! Si culmea ca 3 sutiene aveau dimensiuni diferite!! Ca nu e ca la cupe, sa zici ca e model mai decoltat....

eu cumpar online dupa ce probez in magazin. Adica stiu ca la magazinul x imi vin rochiile si 10 si 12 iar la mag y numai 12. In ro am un magazin unde ma incap rochiile 38!!! In restul ro ma incap rochiile 40-42. La pantofi e mai complicat ca am talpa lata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dragelor, multumesc mult pentru complimente si urari :) 

 

am intrat un pic doar cat sa sterg poza si sa va salut, azi am decretat zi de lene daca printul consort tot are program de voie, eu stau cu pisica si dormitam amandoua :)

 

buflea, da, despre Piatra Neamt e vorba, parintii mei locuiesc acolo :) eu am stat in Piatra pana am terminat liceul, dupa care am fugit mancand pamantul la Bucuresti unde rezidez acum :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumfina, ceasul meu are bratara bej si somon, asa. Mai am de la ei si imi place ca nu-s prea scumpe si-s de zi cu zi.

Uite mai incerc odata, aici.

L-am vazut pe cel de care spui tu. E chiar de ocazie dar ceva trebuie sa avem si noi pe lista pentru craciun.

 

Caress, eu comand mult online si pentru mine si pentru fete. Pentru ca la ora la care am eu timp pentru mine magazinele sunt de mult inchise. Coletele se pot ridica de la magazinele alimentare iar pe acolo ajung ca nu am de ales. lDar comand in general unde transportul si returul e inclus in pret. Comand o idee mai multe decat imi trebuie si returnez orice nu imi vine perfect sau nu imi place. Rar de tot apuc si eu sa merg singura la magazine. Pana mai cresc fetele imi pun pofta aceatsa in cui.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit de la balaceala...si mor de somn....m-as culca acum, dar prevad ca ma trezesc la miezul noptii si nu mai pot dormi dupa....asa ca mai rezist vreo 2 ore...

 

A fost frumos, soare, 28°, apa nu ft calda, dar fetele s-au balacit...eu m-am bagat putin in apa, iar apoi am stat la soare..si m-am bronzat, se vad urmele de la costumul de baie [:D]

 

Privelistea e faina, lacul cu apa turcoaz si jur imprejur muntii...

 

Maine am program de gatit (snitzel si ciorba de perisoare), epilat copila si facut lectii la geometrie [zirea]

 

Seara buna !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

intru doar sa va spun patzania de ieri.

 

ieri a pus iar Pepper gura pe ochelari [smulgpar]

 

am crezut ca mi se face rau cind am auzit ca I-a luat si a fugit cu ei in gura. (cind face cevva rau fuge si se baga sub o masuta mica)

 

din toate lucrurile care sutn prin casa si le poate lua...pe nimic nu pune gura...doar ochelarii lui William ii vineaza.

 

noroc ca am reusit sa-i iau din gura si nu a lasat decit 2 urme micute pe rama.

 

de nervi pe moment am tzipat la el si i-am dat una la fund cu un ziar ce-l aveam in mina si l-am dat afara in curte. 

 

nu l-am mai bagat in seama toata seara si toata dimineata. am iesit in curte dar nu il bagam in seama, apoi seara William l-a dus la culcare direct fara mingieri si dragaleli.

 

a fost cred ca un shoc pt bietul Pepper, dar sigur a inteles ca a facut ceva rau si ...pur si simplu nu a scos un latrat tot timpul asta si nu a mincat nici o gura de mincare.

 

astazi pe la prinz nu m-a mai rabdat inima si m-am duus la el, l-am luat in brate, l-am mingiiat, ne-am impacat...si abia dupa a inceput sa manince si sa mai latre.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 buflea, da, despre Piatra Neamt e vorba, parintii mei locuiesc acolo :) eu am stat in Piatra pana am terminat liceul, dupa care am fugit mancand pamantul la Bucuresti unde rezidez acum :)

 

Ahhhh ...si tu Brutus ???

 

Azi am mers pe jos dintr-un capat in celalat al orasului ...nu am cuvinte sa va spun cat imi place ...bine, sunt si in concediu si toate locurile au o dimensiune mai frumoasa.

 

Tot azi am avut un fel de pomenire pentru tatal meu. Am chemat toate rudele din zona care l-au cunoscut si pe care i-a iubit. S-au strans 40 persoane ...atat de mult m-am bucurat ca ne-am vazut cu totii ...

 

Seara ne-am adunat iar in strand, 3 generații ...mama si fratii ei, eu si verii mei, copiii nostri. Am discutat cum ne imprastie viata fara sa vrem neaparat.

Din generația maica-mii, doi au ramas in Piatra, unul la Brașov si ea la Bucuresti.

Din generatia mea, unii sunt in UK, unii in Luxembourg, Germania, unii in Roman,  Bucuresti, unii rămași in Piatra.

Copiii nostri cine stie pe unde vor ajunge.

 

Cu ocazia acestor adunături am realizat ce a îmbătrânit lumea ...oameni dragi si activi, care odată erau sufletul petrecerilor si esenta deciziilor in familie, acum sunt atat de depășiți de varsta, atat de ezitanti, se mișcă atat de încet, nu mai vad, nu mai înțeleg,  si-au pierdut energia si spiritul.

 

Tare, tare urata e bătrânețea asta ...

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...