Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc mult de tot tuturor pentru urarile adresate piticoatei [flo2] [flo2] [flo2]

I-am cantat La Multi Ani de dimineata, apoi... ne-am dus careincotro, adica ea la childminder (unde pun pariu ca va fi rasfatata zilei si de unde va veni incarcata cu cadouri), fratele la scoala, eu si tati la lucru. In seara asta o vom sarbatori in familie (noi 4 + "nasul" ei), cu lasagna facuta de je pentru cei mari, pizza de la Pizza Express pentru cei mici, asta e favorita ei, si un tortulet. Si bineinteles cadouri. Iar sambata va fi petrecere la loc de joaca, cu copii, iar tort, iar cadouri, veselie si topaiala [pk] [pk] [pk] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, da' stii ca n-avem limite, pune mana si scrie!!

 

 

naaahhh, ca vroiam sa va arat si oarece poze si apoi se inchide capitolul cand nu ma astept si apoi nu mai pot sa le sterg singura si tre' sa dau altora de lucru, of course prin rugamintile de rigoare... :) doamne, totul pare atat de complicat azi.

 

cred ca e a bug sau ceva in aer. vineri una din colegele mele era imprastiata neadunata si ideile nu i se legau in cap, nu se putuse trezi de dimi... si-a petrecut weekendul cu o febra inexplicabila care a trecut brusc si fara nici un alt simptom.

 

azi sunt eu exact cum era ea vineri.

 

a sunat ceasul de dimi, am adormit la loc. m-am trezit la 8 fara 10 cand la 8.30 copiii trebuiau sa fie in autobuz spre tabara la alc/ padure. no breakfast, no lunch bags, no coffee, nu tu schimburi de haine pregatite, nu haine de ploaie...

 

sper sa nu ploua ca astea ultimele 2 nu le-am pregatit deloc.

 

apoi am zis sa beau o cafea. la 8 si un sfert cand au plecat. sa-mi stea in gat, caci mi-am amintit brusc ca de la 9 am o intalnire pt o initiativa de sustinut elevi din licee catolice cu funding pt universitati. shit

 

ca azi noapte am venit tarziu de la plaja, inca aveam nisip in par si prin pijamale, caci nu mai apucasem sa fac dus.

 

am reusit sa ajung la timp, dar sunt ametita, am o durere si o tensiune ciudata in ceafa si in umeri si de-abia imi tin ochii deschisi.

 

si o dispozitie ciufuta si imi pulseaza tamplele.

 

PS: si la munca era si potluck la lunch si nu m-am prezentat ca mi-am consumat tot sarmul la intalnirea de dimineatza. si am si uitat sa aduc mancare

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dark, da ce bine arati dupa ochelarii aia de soare. [pk]  si acei printi sunt copii tai?  [il]

ups, acum citesc ce tanara esti....  [flo2]

 

 

laura, te-ai distart cu buflea?  [:)]

 

 

mie incepe sa-mi placa cand lipsesc copii de acasa. atata liniste si pace.... e de bine oare?  [fri]

 

mai am de citit, dar pana termin eu am sa va pun o poza cu dublura lui J Bond si dublura partenerei lui. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Multumesc mult de tot tuturor pentru urarile adresate piticoatei [flo2] [flo2] [flo2] I-am cantat La Multi Ani de dimineata, apoi... ne-am dus careincotro, adica ea la childminder (unde pun pariu ca va fi rasfatata zilei si de unde va veni incarcata cu cadouri), fratele la scoala, eu si tati la lucru. In seara asta o vom sarbatori in familie (noi 4 + "nasul" ei), cu lasagna facuta de je pentru cei mari, pizza de la Pizza Express pentru cei mici, asta e favorita ei, si un tortulet. Si bineinteles cadouri. Iar sambata va fi petrecere la loc de joaca, cu copii, iar tort, iar cadouri, veselie si topaiala [pk] [pk] [pk] .

 

credeam ca eu sunt singura nebuna cAre serbeaza copilul de 3 ori [pk] [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...