Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

Dark, da ce bine arati dupa ochelarii aia de soare. [pk]  si acei printi sunt copii tai?  [il]

ups, acum citesc ce tanara esti....  [flo2]

 

 

laura, te-ai distart cu buflea?  [:)]

 

 

mie incepe sa-mi placa cand lipsesc copii de acasa. atata liniste si pace.... e de bine oare?  [fri]

 

mai am de citit, dar pana termin eu am sa va pun o poza cu dublura lui J Bond si dublura partenerei lui. 

 

Daaa, pe cat posibil evit sa fiu fotografiata fara, mai ales vara cand nu ma pot machia prea serios. Ochelarii de soare mai acopera din cearcane si riduri hihi :))) Mai ales ca, daca imi si intra soarele in ochi, reusesc sa scot niste mutre in poze ca ma sperii eu de mine :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Raspuns hotarat: NU esti [pk]  Deci petrecere ieri acasa, petrecere azi la childminder, plus petrecerea cu copiii la softplay sambata=trei petreceri. She's worth it [pk] [pk]

Pai sa stii, cam asa facem si noi, de obicei daca ziua de nastere nu pica in weekend, atunci automat se fac 2 zile de sarbatorit, una chiar cand e ziua propriu zisa, cand se sarbatoreste copilul la gradi/scoala + acasa cu parintii, iar apoi, in weenend se organizeaza petrecerea cu copiii, prieteni, colegi etc.

Uneori, mai e rost de vreo reuniune si cu familia extinsa, bunicii , si alte rude, daca e cazul, si gata, inca o mica petrecere :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marcia va merge lunea, dupa scoala (5.30-6.30) la un curs de chitara; e gratis si primesc si chitara de la scoala  [:)] vroia oricum sa invete sa cante la chitara, asa ca pica ft bine...

Mai are sambata calarie 2 ore...si sa vedem ce cursuri mai apar la scoala...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne continuam seria distractiilor, la malul marii:

 

fotbal... si 'pe lustra' (vorba lui Buflea)

11902309_10203734894526948_9168447380948

 

concurs de echilibristica

11921676_10203735050610850_9133186543555

 

 

oameni de la malul marii sau cei care va aflati pe aici:

 

Golful Pescarilor - Agigea va fi destinatia noastra de azi dupa amiaza!!

Mianna, Rox, ce ziceti?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am adus copila acasa.

Analizele de azi dimineata sunt bune. N foarte bune, dar merge. Mai are CRP si VSH crescut, dar leucocitele ok. Care se pricepe CRP a fost 7, azi era 0,46.

 

Diagnosticul a fost ala la care nu  vroiam sa ma gandesc si bagase trepidatii in mine: sepsis cu punct de plecare faringo-amigdalian, amigdalita pultacee eritematoasa, limfadenita, bla, bla, bla...

 

Daca va mai spun si cum a facut in spital tahicardie si a inceput forfoteala si au venit in 10 minute cu EKG-ul si CCS mai avea putin si lesina pe holuri aveti un tablou complet asupra starii mele mentale.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...