Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pup Julia mica si somnoroasa!

 

Io is la faza in care invat sa mananc fructe de mare (pana acum o saptamana urlam sus si tare ca nu-mi plaaaac!). Nici acum nu ma dau in vant dupa ele, da' am ajuns la concluzia ca midiile imi plac mai mult decat rapanele.

 

Si imi place mult in vama, efectiv simt cum mi se incarca bateriile, asa cum n-am simtit niciodata (sper sa nu se descarce la fel de repede, ca bateria de la telefon  [:)] ). Asa ca nu plec maine, cum era planul initial, stau pana duminica. Dezavantaj: prind Vama full cu toti vamaiotii de week-end; avantaj: vin niste prieteni care m-au convins sa mai stau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce liniste e pe ghetar  [:D]

 

Marcia imi povestea mai devreme ca a avut azi o discutie cu una din profele ei principale...si a intrebat-o de ce la scoala au materii inutile, cum ar fi geometria [fal] de ce nu discuta despre teme actuale: poluarea, uciderea animalelor pt a le lua blana, cresterea animalelor pt carne in conditii jalnice etc etc...profei i-a placut, a spus ca aprecieaza elevii cu initiativa...si ca va incerca sa aduca in discutie cateva din temele propuse...Green Peace scrie pe fiica-mea  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu prietena mea, sotul ei vine acasa maine...si le e dor de gratar, asa ca duminica vin la noi...ma bucur asa de mult pt el,  ca topai intr-un picior  [pk]

Doamne ajuta!

 

In privinta puiului de Ioana,rezonez cu Alink,mi-e un doooor de bb mic si nevinovat [il]

 

Vivi cum mai e Silvia?

 

 

In rest ma pregatesc de botez,de concediu ,chestii d-astea  [pk]  bcare fac bine la psihic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ajuta!

 

In privinta puiului de Ioana,rezonez cu Alink,mi-e un doooor de bb mic si nevinovat [il]

 

Vivi cum mai e Silvia?

 

 

In rest ma pregatesc de botez,de concediu ,chestii d-astea  [pk]  bcare fac bine la psihic.

E bine Silvi. Isi roade fraul. Nu are voie in aglomeratie si in spatii inchise cu multa lume.

Citeste de zor Codul lui DaVinci. Suspi vine in fiecare zi la ora 18 pleaca la 24. 

Joc cu ea in fiecare noapte scrabble, apoi isi doreste sa dormim in patul ei cel stramt.

 

Iar eu am nevoie de relaxare.  CCS pleaca sambata si toata ziua nu am facut altceva decat sa trag seriale, filme artistice si sa transfom epub-uri in mobi. 

Pot sa-mi dau doctoratul in asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...