Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini din toate tarile, intalniti-va!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara!

 

Ma bucur sa aud ca merg bine lucrurile pe ghetar, ca cei dragi bolnavi se simt mai bine.

 

Noi ne-am agitat tare zilele astea, inca nici nu a trecut bine sezonul vacantelor ca deja ne-am apucat sa planuim vacanta de vara pentru la anu', sau mai bine zis unde mergem vara viitoare. Soacra-mea va implini 70 de ani si-si doreste sa ii sarbatoreasca cu noi toti pe langa ea (4 familii in 4 tari, vreo 15 persoane, 8 adulti si 7 copii, cel mai mare va avea 19 ani, cel mai mic cateva luni, se va naste in noiembrie). Toti cu preferinte si nevoi proprii. Dupa o serie lunga de discutii, emailuri, telefoane, Skype-uri, whatsapp-uri (unele lasate cu lacrimi) se pare ca ne vom "aduna" la in Franta, vom inchiria cate o casuta in Center Parc (undeva nu departe de granita cu Belgia), fiecare va avea "teritoriul" lui (casutele sunt cu 2-3 dormitoare, bucatarie, baie etc) dar vom putea fi si impreuna, avem si unde iesi (localuri, restaurante), zona e frumoasa, avem destule de vizitat, copiii au o multime de activitati in Parc, preturile mai mult decat convenabile, e bine...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

 

Ma bucur sa aud ca merg bine lucrurile pe ghetar, ca cei dragi bolnavi se simt mai bine.

 

Noi ne-am agitat tare zilele astea, inca nici nu a trecut bine sezonul vacantelor ca deja ne-am apucat sa planuim vacanta de vara pentru la anu', sau mai bine zis unde mergem vara viitoare. Soacra-mea va implini 70 de ani si-si doreste sa ii sarbatoreasca cu noi toti pe langa ea (4 familii in 4 tari, vreo 15 persoane, 8 adulti si 7 copii, cel mai mare va avea 19 ani, cel mai mic cateva luni, se va naste in noiembrie). Toti cu preferinte si nevoi proprii. Dupa o serie lunga de discutii, emailuri, telefoane, Skype-uri, whatsapp-uri (unele lasate cu lacrimi) se pare ca ne vom "aduna" la in Franta, vom inchiria cate o casuta in Center Parc (undeva nu departe de granita cu Belgia), fiecare va avea "teritoriul" lui (casutele sunt cu 2-3 dormitoare, bucatarie, baie etc) dar vom putea fi si impreuna, avem si unde iesi (localuri, restaurante), zona e frumoasa, avem destule de vizitat, copiii au o multime de activitati in Parc, preturile mai mult decat convenabile, e bine..

 

Nu e bine,e suuuuper.Visul oricarei mame  [:)] .

 

Vivi  ma bucur sa aud ca e bine dar ce tortura pt un adolescent in vacanta de vara sa aiba asemenea interdictii.

Tot iti promisesem cartile alea poate il rog pe Robert,daca vrei, sa i le aduca cat mai aproape de casa,va intalniti undeva in oras.Eu din pacate nu pot,ca doar luni mai sunt in Bucuresti,dupa aceea Grecia scrie pe mine .

Ma gandesc ca o vor tine nitel ocupata daca pe mine m-au captivat in asemenea hal ca le recitesc acum a treia oara.

Am toata colectia  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dark,  ce fain. 

 

Andra, vacanta placuta.

 

Multumesc mult pt gandurile bune  [flo2]

 

Azi e vineri...yupiii  [pk]

 

E cald afara, cand am deschis geamul se simtea...am vazut si rasaritul soarelui...

Maine avem calarie si petrecerea cu vecinii...duminica gratar...

 

Avem la job oferte pt hoteluri cu wellness, pt 2-3 nopti... asa ca-l bag pe-al meu la cheltuiala  [:D] cadou de ziua mea...am gasit un hotel pr 2 nopti in sudul Elvetiei, intr-o statiune unde  nu am fost si vroiam sa mergem de cativa ani...ft fain hotelul, la fel si oferta; asa ca mergem acolo in oct,  cand e copila in tara...in statiunea asta masinile sunt interzise, Saas Fee se cheama...

 

O zi cu soare sa aveti !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elada....ce frumos...te duci unde de fapt ...pe Grecia continentala sau vizitezi insulele?

Pe Grecia continentala,am inchiriat un apartament intr-un hotel pe malul marii in Nea Moudania.Vreau liniste,soare si mare,atat.De acolo putem vizita muntele Athos, cetatea Afitos si vrem sa mergem si la Meteora chiar daca este mai departe.

 

Multumesc Ella  [flo2] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rall, Ioana v-am trimis pe email vreo 5 carti mobi pe care le-am cumparat azi.

 

Multumesc mult Vivi! [pup]

 

eu am muuulte epub dar in engleza si ceva in spaniola. 

 

Daca vrei ptr tine/Silvi pot sa iti dau pe mail titluri.

am inclusiv cartile lui d brown si le pot trimite daca le vrea Silvia in engl

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...