Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ultimele valuri de vacanta a pinguinilor


Recommended Posts

Ioana, mercic  [flo2] 

nu a fost insolatie, ca nu a fost soare  [:D]

dar sunt ok acum, ieri am fost ft vrednica, facut curat in bai, spalat pe jos, spalat blatul de la bucatarie si calcat muntele de ruge...asta pana sa vina musafirii...

 

O saptamana frumoasa sa aveti ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 902
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neatza fetelor, [flo2]

asteptam pozele cu micutza printesa:) [bebic]

Buflea calatorie lina fara spasme nici pe cer nici stomacale!

 

Noi furam ieri la brocante iarasi am arauncat banii pe o droaie de lucruri tot azi ne reintoarcem la vatra [bonjovi]  si seara ma duc la coafor caci nu se mai poate [:D]

in rest ploua si ieri da certificat am facut sosul de capere al lui Michelle a iesit bestial!

Azi la prinz mincam pe drum si seara tot asa ce om mai gasi!

Miine scot iepurele din congelator si tot asa.....

 

Saptamina glorioasa la toata suflarea! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Drum bun Buflea! Si capul sus...un an trece repede, nici nu stiti cand sunteti din nou aici! [:)] Burta v-a apucat de jale nu de virusi...ocazie cu care vezi mai bine ca Alex e barbatul in casa [:)]

 

Mvaiii ce a plans la aeroport. Amandoi au plans, pardon, aman-trei (Alex, Flavia si Bica) ...si ce as mai fi plans si eu daca as fi avut ceva loc de ei.

 

Alex este mai legat de Romania decat Flavia ...de fapt de 3 zile se vaita ca el nu vrea sa plece, ca el ar ramane cu Bica ...ah, si sa va spun ...ieri am fost si la cimitir, sa ne luam la revedere de la Bicu ...si cand am plecat, Alex s-a apropiat de cruce si a pupat-o, apoi a zis "sa nu stai trist Bicu, ca venim inapoi la anul" ...eu nu am pupat niciodata crucea aia ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suntem in Amsterdam ...am ajuns cu bine, dar un sfert de avion a pierdut legatura.

 

Si cum sunt neplansa, ma jelesc aici la voi ...mvai, am lasat o mama deznădăjduita, era asa mica si imbracata in negru, cu parul argintiu si cu lacrimile siroind ...asa de drag imi e de ea, are atata energie, o petsonalitate atat de puternica si o inima atat de mare. Ii e asa frica de singurătate,  desi are atatia oameni pe langa ea ...suna telefonul ca la gara si ei tot frica ii este. Si ii e frica de "a nu avea ce face" in acelasi timp in care refuza o gramada de sugestii despre cum sa-si umple timpul.

 

Ma mai gandesc la ea azi, ca de mâine intru direct in closing si copiii de miercuri la școală. Tot miercuri încep si antrenamentele de soccer, duminica avem deja de mers la un turneu.

 

La hockey inca nu l-am inscris ...ezit si eu (din cauza banilor) si el (din cauza ca acum ii place tenisul) ...i-as da pe amandoi la tenis, dar mi-e ca ma costa mai mult ca hockeyul. As intrerupe pe iarna hockeyul si l-as baga numai in primăvară,  dar am asa o nostalgie ...el le vrea pe toate si nu poate alege.

 

Revin ...vrea Flavia intr-o plimbare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, sa va traiasca mica crestina!

 

Buflea, drum bun! Mama ta nu mai vrea sa vine la tine? POate ar fi mai usor ....

 

Si eu sunt melancolina. Azi e ultima zi de vara. Maine incepe scoala si pierdem 15 grade. Vine toamna :(. O luam de la capat cu alergat in coace si-n colo :((((.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...