Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ultimele valuri de vacanta a pinguinilor


Recommended Posts

nici eu nu vreau toamna.. desi aici va fi frumos toata saptamana, poate prindem chiar plaja in week-end din nou... dar e cam gata. tare scurta pare vara.....

ce-i cu tine?! nu ai vazut codurile portocalii si galbene de canicula?! Care toamna?!

 

Unde ma duc eu vor fi 30-36-34 urmatoarele 10 zile. Si in tara cam tot la fel am vazut prognoza.  Toamna nu vine pana nu vin eu din concediu, sa fie clar, da?! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 902
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Concediu placut Laura!

 

Daniela, Bad, bad server!

 

Ela, e bine ca nu a fost insolatie, dar a trecut, orice o fi fost?

 

la noi, calmul dinaintea furtunii. saptamana asta indivizii sunt acasa, au voie sa doarma cat vor, dupa ce isi termina temele si muncile vidogames aproape cat vor...

 

am facut intelegere sa-si faca acum plinul saptamana asta caci dupa ce incepe scoala cu xbox se mai intalnesc doar in weekend si doar daca si-au facut treaba serios in timpul saptamanii. 

 

scoala incepe in 8 septembrie. am mai inlocuit niste haine ramase mici sau distruse de prin dulapuri, mai am de luat adidasi noi si rechizite. Si lui Tudor labe noi pt inot, i s-au rupt cele vechi exact la terminarea sezonului. 

 

mergem in continuare cu intot si arte martiale ca sporturi pt amandaoi.

 

activitati extra alex continua chineza, tudor va merge la robotica miersuri seara si sambata dimineatza cate doua ore pe zi pana in decembrie. Alex mi-a atras atentia sa nu uit sa-l inscriu la Mad science cand vine vremea, 'cause he just love science.

 

eu m-am mutat la gym nou, si am reinceput ostilitatile cu pilates weekendul asta. 

 

cam atat. ma agatz cumva de saptamana asta in care ar trebui sa fie cald si soare si sper din suflet la o toamna lunga. weekendul viitor va fi labor day si avem luni liber, vreau sa ajungem inca o sesiune la plaja sa ne incarcam bateriile cu soare de toamna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...