Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim astazi? cap.94 bis


Recommended Posts

  • Răspunsuri 874
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce tare esti!!! Wow! Eu credeam ca mergi cu masina! No way sa merg 12km pe jos! Si 4km pe jos la servici??! Respect soro! [asia]

[flirty] saptamina asta n-o sa-mi iasa drumetia ca a ploua cu cofa si la fel va ploua si miine(nici grillul nu l-am putut face ca a inceput ploai si ne-a stins carbunii [dan]) asa ca ma rezum la vreo 6km dar insirati asa in citeva zile...

 

Miine aveam in plan un traseu de vreo 16km...aminam pe saptamina viitoare ca s enaunta vreme frumoasa.Te tin la curent,la subiectul cu pricina! [fum]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ghiveci cu carne de vita(ceapa,morcov,vinete,dovlecei,pastai am vrut s apun si mazare dar am uitat [:D])din care s epare ca voi avea doua zile ca fii mio a declarat ca a asa ceva nu e pentru el [smulgpar] si apoi supa crema de cartof.

 

Tot saptamina ce vine o sa fac niste sos de bolognesse,si cred ca o mica salata de boef.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am facut o ciorba de burta si un pui la rotisor cu cartofi copti , seara o tava de lasagne.

Inca nu mi-am revenit dupa concediu in care am devorat zilnic gratare,mici si paine cu tonele si diverse friptane romanesti ca acum  am probleme sa revin la dieta normala mai light sa zicem asa ;)...

Azi am sa fac niste escalop din piept de pui si risotto si dupa...intuneric total in mintea mea....nu mai am idei...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...