Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim astazi? cap.94 bis


Recommended Posts

  • Răspunsuri 874
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dana, sper ca esti mai bine. Vezi ce e cu tensiunea aia si fa si niste analize. Eu imi fac analize la fiecare 6 luni, ca am probleme cu tensiunea si sint monitorizata.

 

Am facut pilaf cu pulpe dezosate aseara si au iesit bune. Avem si pe azi. In weekend nu stiu, fac supa aia de mazare, ca tot am aminat-o, dar in rest nu stiu. Si nici n-am nici o pofta, n-am chef de nimic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, sper ca esti mai bine. Vezi ce e cu tensiunea aia si fa si niste analize. Eu imi fac analize la fiecare 6 luni, ca am probleme cu tensiunea si sint monitorizata.

 

Am facut pilaf cu pulpe dezosate aseara si au iesit bune. Avem si pe azi. In weekend nu stiu, fac supa aia de mazare, ca tot am aminat-o, dar in rest nu stiu. Si nici n-am nici o pofta, n-am chef de nimic.

Da,sunt bine,multumesc tuturor de ginduri bune,m-a lasat complet de aseara.

 

Nu ,nu e de la tensiune(da si a mea e monitorizata si iau tratament)a fost d ela fluctuatia de presiune atmosferica,nu numai eu m-am plins de dureri d ecap...a fost asa "un fenomen general" [:-)))] [:-)))]foarte multa lume s-a vaitat de dureri de cap in perioda respectiva.

 

Astazi tot spagheti ca mai am sos de ieri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...