Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim astazi? cap.94 bis


Recommended Posts

Eu azi la miazazi am mancat pizza cu colegii ,deci nu mai pap numai un iaurt cu cereale .

Pentru familie diseara fac o ciorba de perisoare si niste crenwursti pe grill .

Maine fac pizza pentru copii si prepar ceva pe duminica ca avem in plan sa zugravim asa ca nu voi avea timp de preparat .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 874
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da,sunt bine,multumesc tuturor de ginduri bune,m-a lasat complet de aseara.

 

Nu ,nu e de la tensiune(da si a mea e monitorizata si iau tratament)a fost d ela fluctuatia de presiune atmosferica,nu numai eu m-am plins de dureri d ecap...a fost asa "un fenomen general" [:-)))] [:-)))]foarte multa lume s-a vaitat de dureri de cap in perioda respectiva.

 

Astazi tot spagheti ca mai am sos de ieri.

Aaa, am avut si eu dureri de astea de la presiunea atmosferica. Nu credeam ca e posibil, dar e adevarat. Mie insa imi trece tare bine cu nurofel de ala rosu.

 

 

Sper sa termini spaghetele alea azi, ca iar ma iau de tine dacate  mai vad cu spagheti si pe pagina 17!  [:X]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi folositi peanut butter? A cumparat azi in premiera mondpiala si nu imi place, nu stiu ce sa fac cu el. Poate imi dati ceva idei. Astia aici consuma in draci pe piine cu gem deasupra. Se poate folosi la gatit?

Si eu am cumparat si nu mi-a placut. La noi a sfarsit in gunoi. Aici se foloseste mai mult in deserturi. Am vazut si in alte mancaruri dar mie nu imi place sa adaug dulce la pui, porc, vita si altele de genul asta. Daca vrei sa incerci un site cu retete: http://www.kraftcanada.com/brands/kraft-peanut-butter/recipes 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...