Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce gatim astazi? cap.94 bis


Recommended Posts

Ce bune au iesit - patru am mincat.

Vreti poze?

 

Pe mine nu de la facebookisti  m-a apucat pofta, am luat ieri prune si numai la galusti m-am gindit. 

Eu am facut retela Jamilei chiar daca ma enerveza,, eu ma uit pe mut....dau sonor numai cind nu pricep  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 874
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu pina acum vreo 2 saptamini eram convinsa ca Jamila asta e o americanca!!!!Chiar daca era si cuisine-ul ala in titlul...eram sigura ca e americanca! [:D](dar chiar asa de ce denumirea asta? )

 

Eu cica fac varza cu carne...asa era planul,insa la fierbinteala ce e afara...nu stiu,soarele arde pur si simplu si aerul e fierbinte!!!!!Dar d emiine,vine toamna si in calendar si in termometre!!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce bune au iesit - patru am mincat.

Vreti poze?

 

Pe mine nu de la facebookisti  m-a apucat pofta, am luat ieri prune si numai la galusti m-am gindit. 

Eu am facut retela Jamilei chiar daca ma enerveza,, eu ma uit pe mut....dau sonor numai cind nu pricep  [:-)))]

si eu am facut sapt trecuta dar nu reteta jamilei.

drept sa psun ale mele au iesit asa si asa...sotului i-au placut dar a zis ca data viitoare sa nu mai pun gris in compozitie si nici ulei si zahar.

 

le-am facut un pic cam moi(ca nu am stiut)...si abia le-am putut lua din cratita si da prin pesmet

am amestecat pesmetul cu nuci si scortisoara.

 

data viitoare o sa incerc si eu reteta jamilei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

michelle, ca te vad pe aici, merci de reteta! Azi pt cina pirosti cu carne si sos tomat. Fara complicatii, le - am luat de la magazinul polonez facute  ( ma rog, crude) doar sosul l- am facut eu. Easy peasy! 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...