Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce gatim astazi? cap.94 bis


Recommended Posts

  • Răspunsuri 874
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Imediat plec la cumparaturi si bineinteles ca habar n-am ce sa fac d emincare!!!! [fri] [fri]

 

Stiu ca voi face chinezraii intr-una din zile(miine au poimiine)as vrea chiar pentru astazi ceva ...un peste,insa inca nu-s sigura ca astia ai mei sunt suciti rau!!!Insa ramine o zi descoperita...poate niste chiftele cu cartofi prajiti????

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca am cazut la pace,astazi brinza cu smintina si oua ochiuri cu mamaliguta -eu,barbatu'meu niste frigadele cumparate [batcap],fii mio nu e acasa,cind o veni si daca i-o fi foame,o gasi el ceva.

 

Miine chinezarii si duminica fac rulade de vita cu ceva legumeaa8vreau sa eliberez congelatorul pentru gisca-am vazut azi un mostru de 5,4 kg!!!!  [fri]  si pentru cirnati) si galuste de cartof.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, pe 19 si 20 taiem porcii, asa ca daca ai drum prin zona, te astept la pomana porcului! Vezi, sunt 2 zile, sa nu zici ca n-ai ajuns din cauza de zi nepotrivita. [:)]

 

Eu zilele trecute:

mancare de mazare

varza calita

pilaf cu gaina de tara

cartofi prajiti cu mujdei

Strudel cu mere si nuci

 

Azi vreau sa fac ciorba de praz cu bors, ostropel de pui si mi-a adus aminte Letitia de snitele, o sa fac si eu cateva.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...