Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

O fata minune.....Simona Halep


Recommended Posts

  • Administrators

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/401/581/7966/14707051/1/simona-halep-hepta-prosport-3.jpg?width=815

 

Nu pot sa nu remarc puterea de lupta a Simonei Halep. Nu o ajuta fizicul, sta cam rau cu serviciul (desi este mult mai bun ca anul trecut) dar are o determinare si o putere de lupta extraordinara. As spune ca este varianta feminina a lui Michael Chang. Alearga pe fundul terenului si da inapoi orice minge. Bravo Simona!

 

In plus este o fata extrem de modesta, cu mult bun simt. Cred ca Romania se mandreste prea putin cu Simona Halep.

 

Si inca ceva: daca ar invata si fotbalistii echipei nationale cate ceva din puterea de lupta a Simonei, cred ca ne-am califica la Europene fara probleme.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Asta e, cand esti cu adevarat pasionat...

Multa lume a suspinat cand s-a operat sa-si reduca dimensiunile sanilor. Aveai, intr-adevar, ce vedea.

Pe ea insa o incurcau, la inaltimea ei ii era imposibil sa alerge fara sa o deranjeze. Si i-a rezolvat [:)]

Da, nu poate creste, insa compenseaza prin munca si ambitie. Sa castigi turnee la nivel inalt nu este la indemana oricui.

De cate ori vad o poza cu ea, in terenul de tenis, nu pot sa nu remarc vizibilitatea fibrei musculare pe fiecare cm de corp. Asta este atuul ei...

Bravo Simona! Eu ma bucur pentru realizarile tale!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

Eu ma tot gandesc ce este in capul celor care, chiar daca Simona castiga, tot gasesc ceva negativ de spus, de genul "nu a fost ea buna-a jucat Serena prost", "ce meci e asta, sa nu dureze nici macar o ora?" si altele la fel? 

De ce nu ne putem bucura pur si simplu ca a castigat un super turneu?

Eu am strigat si am topait de fericire de parca ar fi fost fiica-mea acolo, in teren, cu trofeul ala in mana!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...