Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Toamna se numara bobocii de pinguin


Recommended Posts

  • Răspunsuri 721
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dap, copiii nascuti dupa 2000 au 5 si 6 prima cifra din CNP, 5 baietii, 6 fetele.

 

Ella, cartile de identitate sunt valabile 10 ani, dupa care trebuie sa o reinnoiesti. Insa de la o anumita varsta nu mai are data la care expira, pur si simplu e pe viata, pana mori. Si probabil ca sa nu scrie acolo "forever"  [:)] , pun o data din asta la care sigur nu mai traieste omul. Si parintii mei au valabile CI-uile pana in 2070... Eu pana in 2025..

La adolescenti sunt valabile 4 ani. Se schimba la 18 ani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la noi Am cam tras chiulul, dar pur si simplu nu mai ajung sa va citesc, si sa ma bag asa, ca musca-n lapte nu-mi mai vine Dar macar sa nu ne dati total disparuti, am zis sa mai salut si eu lumea :) Sunt cu bebe in brate si nu ma lasa deloc sa tastez, dupa ce se trezesc fetele poate Il las cu ele si incerc sa va mai povestesc din aventura noastra englezeasca :). Si sa vad daca pot lua niste pose de pe fb sa le pun aici, can sunt prea mari sa le incarc direct.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

morgen

 

 

aseara am reusit sa citesc, dar nu mai retin mare lucru.... asa ca....

urez celor ce au nevoie,  sanatate si de-virusare rapida. la multi ani daca am avut sarbatoriti.  [flo2]  cei care sunt in vacanta..... sa ajunga cu bine acasa.  [il]

 

 

ptr astazi aveam planuri marete, dar le-am amanat caci barbatul spune ca e bine sa dormim de trei ori pe zi.  [:-)))]  prin urmare el e deja din nou in pat.  [fri]

 

 

cineva ma intreba daca am hotarat cadoul de ziua sotului. inca nu, ca ne-a dat tema sa nu care cumva sa-i facem vre-o surpriza fie ea si placuta. ma gandesc nici mancare sa nu fac de ziua lui.  [clo]

 

 

vb de transpiratie si deodorante. transpiratia care persista chiar si dupa folosirea unui deodorant bun sau foarte bun si scump, vine cu o problema din interiorul organismului. nu stiu sa explic.....dar ma intelegeti voi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acuma 15 ani eram in concediu in Moldova romaneasca, mai precis in bacau la niste prieteni. iesisem in oras sa ne plimbam, era cam racoare si parca si ploua. pe strada am auzit pe cineva vorbind despre un atac terorist in america. ne.am intors acasa la prieteni si acolo am vazut la televizor.... ne-am uitat pana noaptea tarziu. 

 

cu o zi inainte, pe 10 septembrie sora mea a vizitat unul din turnuri. erau programati ptr 15 septembrie sa faca vizita, dar nu stiu din ce motive au schimbat data. cateva saptamani a fost in stare de soc, de necrezut cata pace si liniste era doar cu cateva ore inainte de atac. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa ma plang aici, ca nu am unde. in casa nu mai am loc de barbat, el face toate plangerile in ultima vreme. 

so, imi apare din nou dermatita in par. sau e o zvacnire a psoriazisului, nu stiu. cert e ca apare si ma mananca. am vb cu un medic de la noi, sfatul lui era sa merg  cateva saptamani in Hautklinik.  [fal]

anul trecut pe vremea asta am avut o eruptie severa, care a trecut in mai mult de doua luni.

ce sa fac? ce sa fac? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...