Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Toamna se numara bobocii de pinguin


Recommended Posts

Acum barbatul e la gimnastica si eu la cratiță ...azi fac coaste la grătar,  dupa ce le coc pe jumate la cuptor ...pe o parte din ele am pus celebrul barbecue sos la cererea copiilor ...bleah, cat este de rau, dar cica lor le place. Eu sunt gata sa le arunc la coș. 

ce fel de coaste de porc sau vita?

 

nu stiu daca ti-am spus, sotul meu face coaste de porc dar numai pe bbq, iar sosul il pune doar cu 5 minute inainte sale ia de pe bbq.

noi am luat ultima data bbq sos de la Costco ...e fff bun si mie imi place.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 721
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

vineri William a facut-o de oaie...m-am pomenti cu telef de la directoarea adjunct...cum ca el si alti baieti au facut nu stiu ce pe computer altceva de cit ce treb sa faca.

 

am trimis mesaj si doamnei sa intreb ce a facut...mi-a explicat ...nu e big deal ...dar totusi...

 

acasa mi-a spus cum ca unul din baieti a venit la computerul lui si i-a apasat pe taste alt+...nu stiu ce+nu stiu ce...sa-I arate ceva din memoria computerului....si tocmai atunci I-a vazut ochiul de vultur al doamnei.

bineinteles ca w. nu e vinovat niciodata....replica care I-am spus ca de pe acum nu mai merge....atita timp cat nu poate demonstra ca e nevoinovat...ramine vinovat....si gata.

 

am avut o discutie serioasa...e cam speriat de ce s-a intimplat...mers la directoare...etc...sa speram ca va ramine doar o lectie de buna purtare...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Check in (sau cum ii spune) din Fratelli  [:-)))] is surprinsa ca muzica nu-mi displace chiar de tot, dar atmosfera nu, mersi. Macar ma distrez cu zapacitii mei, si mor de ras cand vad pitzipoancele cat se admira in oglinzile de la toaleta, si-si fac poze inclusiv acolo (in club nu mai vorbesc, is adevarate sedinte foto  [:)] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aminna, hahaha ...ce tare e asta cu selfie la buda.

 

Michellino, coaste de porc ...au iesit absolut bestiale. Am luat baby porc ribs. Le-am facut trei sferturi la cuptor si pe gratar doar ca sa aiba gust de fum.

BBQ sos ala e grețos rau de tot.

 

Ajutor ...daca am pus prea mult suc de rosii in zacusca si acum mi se pare cam acra, exista vreo solutie sa o mai indrept ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici orice carne sau cartof se mananca numai cu sos (BBQ, ketchup, brown sos...) Mai in gluma mai in serios, astia ar manca si iarba daca are sos pe ea. Cand noi cerem orice fara sos, se uita lung la noi. Ba am patit sa aduca // cu si sa ii rugam sa ne schimbe. Din pacate sunt unele resto care dau aripioarele in sos inainte sa le friga si nu ai cum sa ma scapi de el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Am venit si eu la numarat boboci. Ne-am intors din vacanta (super a fost!) si incercam sa finalizam pregatirile pentru scoala, sperand sa reintram rapid in ritm. 

 

La multi ani fericiti Silviei suedeze! Scumpi foc cateii, superbe pozele cu cai (nu mai stiu daca aici sau pe fb le-am vazut). Plimbare placuta sa aveti!

 

Urez din suflet mult succes tuturor copiilor mai mari sau mai mici care au inceput sau incep luni un nou an scolar! Si, desigur, rabdare si putere multa si parintilor !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...