Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Toamna se numara bobocii de pinguin


Recommended Posts

Buna dimineata!

 

Succese marete tuturor scolareilor din Ro si din UK care au inceput azi, sau care stau sa inceapa!  [flo2]

 

Ella, foarte frumoasa e Marcia, lunguta si delicata!

 

Viviana, bafta Silviei cu ideea de facultate. Stii, sectia speciala de traducatori un dead-end cumva, iar diploma de traducator poti sa o obtii si fara sa faci filiera aia, oricand. LMA e mai deschisa nitel, dar cred ca ideea Silviei de acum e mai buna  [:)]  Succes oricum, sa ii mearga bine si sa ii placa ce alege!

 

Tot nu mi-ati spus cine anume preda orele de sex ed. - un profesor anume sau invatatorul? 

Si cam tot Aqai, sper sa incep sa ma laud si eu mai des cu workouts, ma lansez (din nou!) intr-un program de 12 saptamani... La mine e nevoie de un an, aproximez, dar daca ma laud aici simt ca am spor mai mult. La abdomen plat nu am ce cauta, ca nu e din liga mea  [fri]

 

Apropo de zacusca, noua ne-a adus cineva un borcanel cu zacusca de Topoloveni, si dupa ce l-am inhalat, am zis ca e musai sa fac si eu. A iesit o minune, acum lucram s-o dam gata si pe asta. 

Asta e ambalaj de Topoloveni cu refill Irish:

post-100501-0-67994800-1442216923_thumb.jpg

 

Si tot din ciclul "de pe langa casa", weekendul asta am avut o fetita la sleepover, asa ca am putut face ce-am vrut, in perimetrul curtii, vorba 'ceea. Asa ca am dezgropat un cos cu lanuri, am gasit niste tutoriale extrem de simple ale unei doamne in varsta de pe youtube, si am facut doua fesuri si o manusa fara degete, cu model. Cealalta urmeaza azi, ca m-a prins microbul.

 

Fug sa duc Felixosul la scoala.

O saptamana frumoasa tuturor!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 721
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Roxana, deci Patrick e intr-a 5-a?? Aoleu... mama, ce cresc astia mici ai nostri, nu mai sunt mici deloc [batcap]

 

Apropos doamna, vezi ca din mai sunt curse directe Bucuresti-Glasgow cu wizzair-ul, va asteptam la noi in vizita! (si nu numai pe voi, invitatia e extinsa si la cine mai vrea sa vada Bonnie Scotland, primim cu drag musafiri)

 

 

dadada... a 5-a.. incepe scoala aia grea!!

hehe, merci, ce tare..... ma uit!! [pup]

 

Ziki, pune si poza cu caciulili [;)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am avut un weekend adminidtrativ. Am migrat (legal!!  [:)] ) hainele de vara din dulap in ascunzisurile de pastrat; am pus deoparte o plasa mare de dat (observ ca suntem cârpofili si mereu avem multe haine pe care nu le purtam  [batcap]  [batcap] ; am cumparat bouncerul ala (Viv, esti singura cu ochi de vultur! [flo]); am gradinarit; P si B au fost in parc cu bicicletele. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Rufus, no way, Ioana da licenta anul asta [fal] [fal]  Cand a trecut vremea???

 

Offf...naiba stie...

In decembrie face 22...o vad rar, vorbim ceva mai des, e drept, dar o caut inca prin casa mergand cu mainile la ochi lovindu-se de toate usile. Iar Tea face 18 martea viitoare...i-a pregatit Tora o carticica cu poze din toata viata ei...

Da, incredibil cum poate trece vremea asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...