Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Toamna se numara bobocii de pinguin


Recommended Posts

  • Răspunsuri 721
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi am intrat in sfarsit in program de teme, doamne e infiorator modulul asta cu timpul si ceasul si sa scrii ora in format 10:35 din textul 25 to 11.

 

tudor n-a priceput in toti anii, alex il urmeaza cu mandrie. Desi alex poate sa citeasca un ceas analog, asa ca am gasit un site care te lasa sa te joci cu un ceas analog si am facut ieri exercitii cu timp.

 

tudor scumpul scrie teribil de frumos mai nou- literele adica. In rest, e nevoie de multa, multa imaginatie sa intelegi ce scrie cand e obosit. Adica spelling

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nasuc, condoleante.

Adeseori revenirile spectaculoase  prevestesc sfarsitul foarte abrupt. M-am abtinut sa-ti spun asta, am mai spus-o cuiva aici, sper sa nu-mi poarte pica...

Nu stiu explicatia stiintifica, dar mie mi-e groaza de reveniri care prevestesc dezastrul.

 

Da, din pacate, cam asa e ...asa a fost si la tata...si eu m-am abtinut sa scriu ceva atunci...Condoleata si multa putere lui Liviu!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iti zic eu: doamna de chimie nu avea numarul de ore complet si ii mai trebuiau vreo 2-3.

 

asa am ajuns eu in cls a5-a sa invat debitare, frezare, surub cu cap ingropat si alte aberatii in conditiile in care eram la o clasa de intensiv franceza...

cica nu-i asculta, nu le da teste, le va da de facut portofolii si pe astea le pune note.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am aceeasi parere cu Mihaela_s. De ce trebuie parintii sa aleaga optionalele si nu copii? La noi de anul asta copi au putut sa renunte la unele materii. Unii au facut-o, ca Bianca mea care a renuntat la fizica si muzica. Altii, nu! Ea dora mi-a spus ca va renunta la aceste materii (a "bagat" altfeva in loc...spaniola cu 4 ore / sapt), nu am decis eu pt ea. Dupa clasa 10- poate sa renunte iar la franceza sau chimie, va alege franceza.

 

Ea face din clasa 1-a (dora a 7-a nu a facut) tenis. Nu la nivel de performanta, dar ii place, merge odata pe sapt. A mai facut inot intre 4 ani si 8 luni si 5 ani jumate, apoi dintr-a 4-a pana intr-a 7-a. A renuntat ca era f departe si nu mai avea timp, dar ar vrea sa reintroduca inotul. Si mai face chitara, joia. A mai incercat in timp diverse stiluri de dans, si ar vrea sa invete dansuri latino-americane, dar sa vedem cum le strecoara in program, pr ca eu vinerea dupa amiaza si ep We nu vreau activitati extra. E singurul si putinul timp pe care putem sa-l avem impreuna, sau ea cu prietene. E destul ca in cursul sapt plecam la 7.10 si uneori ne reintalnim dupa ora 18.30...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...