Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Toamna se numara bobocii de pinguin


Recommended Posts

  • Răspunsuri 721
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Kari, pai tu ai zis sa fiu mai ingaduitoare  [:)] chiar nu ma legam de limba romana, vorbeam doar din punct de vedere medical.

 

Da' ma leg un pic de Ioana, ca dupa ce-a scris "adjuvanta" cu majuscule, am impresia ca acum e in stare sa spuna ca i-a zis Mianna ca asa se numeste chimioterapia care se face cand nu exista indicatie  [:-)))] si io am scris doua ecrane... Ioana, te rooog, zi-mi ca ma insel!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevaru-i ca ce descrii tu, Buflea, n-o sa vezi prea curand in Romania (curate, aliniate etc), da' si Reinvierea arata intr-un maaaare fel. Monumente si morminte lasate in paragina gasesti in orice cimitir, da' pisica aurie care da din laba, portrete in marime naturala cu protagonistii (un el si o ea) in maieu si cu lant gros de aur la gat, sau incapere cu covor persan, nu vezi peste tot  [:)] le-a descris Alinuk la vremea respectiva mai fain decat mine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari, pai tu ai zis sa fiu mai ingaduitoare [:)] chiar nu ma legam de limba romana, vorbeam doar din punct de vedere medical.

 

Da' ma leg un pic de Ioana, ca dupa ce-a scris "adjuvanta" cu majuscule, am impresia ca acum e in stare sa spuna ca i-a zis Mianna ca asa se numeste chimioterapia care se face cand nu exista indicatie [:-)))] si io am scris doua ecrane... Ioana, te rooog, zi-mi ca ma insel!

clar! o sa ma duc din om in om, cred ca in piata as avea publicul cel mai mare si variat, sa le zic de una, Mianna, cum, nu o cunosc si ei?? , ca imi zise ca adjuvant= 'nenecesar' ;)

 

ps am scris cu majuscule ca de doua ori imi zisesi pana acum si tot nu retinusem. asa poate se fixeaza in capul meu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ca sa iesim din supararile cu activitati extra, chimio si cimitire, sa va intreb eu una: v-ati cumparat vacanta de Revelion? nu va uitati repede in calendar- e 15 septembrie inca. si nu, nu sunt nici eu complet defazata desi mai am momente in cars nu stiu daca e luni sau marti... intreb ptr ca am primit un email de la o agentie de voiaj, cu o excursie de Revelion, cu mentiunea ca sunt ultimele locuri!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...