Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Toamna se numara bobocii de pinguin


Recommended Posts

  • Răspunsuri 721
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Mihaela, bebe Julia face mai bine [flo]. A avut vreo 2 saptamani cu enterovirus chiar inainte sa venim in Wales si din cauza asta nu a crescut asa spectaculos ca in prima luna. Se acomodeaza si ea cu temperatura scazuta siiiii am inceput sa 'conversam' in limbajul universal al zambetului. Noi ii vorbim si ea ne zambeste. Spre eterna fericire a parintilor ei doarme binisor noaptea. Nu scriu mai vizibil ca sa nu cobesc [:)] Patricia o iubeste mult pe Julia si se manifesta foarte dragastos, o pupa, o ia in brate. Sunt chiar mirata de cat e de iubitoare. Sper sa o tina cat mai mult. Altfel, se bucura ca s-a intors la prietena ei si la jucarii si a intrat intr-o epoca de printeseala din care sper sa iasa in curand. Sper [:)] Patricia este dornica sa se intoarca la gradi si va trebui sa ne mobilizam cumva sa o duc.

 

epoca de prințeseala :). Tine ceva vreme :).

 

Pup prințesa si bb mic :).  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

Elyda, atunci e perfect daca la mine te gandeai!  [pup] Credeam ca "ma trisezi" cu gandul si cu fapta, dar m-am linistit, si afla ca vederea e la loc de cinste pe usa frigiderului. Usa pe care nici n-o mai deschid, ca sa le vad asa, clar, pe toate.

Eu nu-mi aduc insa aminte de castelul la care am fost, dar memoria nu a tinut niciodata cu mine, si m-am resemnat de mult. Mi-e doar sa nu va pun aceleasi poze incontinuu pana la refuz.

 

Pe cuvant de pionier ca la tine m-am gandit.Fiecare vedere a fost scrisa si trimisa țintit. :))

Asa...deci asta e solutia sa nu mai deschid usa frigiderului...sa pun o vedere,o felicitare...o poza...ca nu stiu de ce dar de cate ori o deschid incep sa ma ingras.:))Si doar o deschid...daca as mai si manca...ceea ce eu nu fac...

Am o poza cu mine vie (deocamdată :)))si cu Georgica Clooney  din ceara.:))O pun pe frigider poate tine sin la mine figura...de ceara.:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de zacusca si de mâncarea colegilor :). Am amintiri tare frumoase din practica de toamna din liceu. La depanusat porumb :). Stateam in pauza de pranz, in cerc, pe grămezile de porumb. Fiecare era cu borcanul lui de zacusca si fiecare voia sa guste din fiecare. Circulau borcanele de la unii la altii, unele erau cu vinete, altele cu fasole, altele fara, tot felul de combinații. Si normal ca ale celorlalți erau cele mai bune :). 

 

hahahah, da. la "depasunat"  ziceam noi :))))))

 

2 saptamani de tras matza de coada in toamna.... [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Usa pe care nici n-o mai deschid, ca sa le vad asa, clar, pe toate.

 

 

 

hahaha,ce stratagema.....!!!! :)))))

 

Viviana, hihihi, m-ai dat pe spate cu pijamaua...

 

noi nu luam nicio vacanta de iarna, nu cred ca am plecat vreodata de craciun/revelion undeva. e asa de multa aglomeratie si asa preturi umflate ca mai bine ma lipsesc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe cuvant de pionier ca la tine m-am gandit.Fiecare vedere a fost scrisa si trimisa țintit. :))

Asa...deci asta e solutia sa nu mai deschid usa frigiderului...sa pun o vedere,o felicitare...o poza...ca nu stiu de ce dar de cate ori o deschid incep sa ma ingras.:))Si doar o deschid...daca as mai si manca...ceea ce eu nu fac...

Am o poza cu mine vie (deocamdată :)))si cu Georgica Clooney  din ceara.:))O pun pe frigider poate tine sin la mine figura...de ceara.:)):))

Zau te cred! [:)]  dar ma alintam si eu, ca mi-a placut prea mult faptul ca era asa personalizat si am zis sa mai aud inca o data, si-nc'o data.... 

Cu frigiderul..eu sper sa mearga! Recurg la orice siretlic, in Roma - vorba lui Aqai.

Spor si tie la inchis usi!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revelionul!

Iata ca nu stiu unde il fac - comme d'habitude, dar mi-am asigurat toalele.

Un set pentru revelion la munte, un set pentru revelion la restaurant/musafiri/invitatii si un set pentru revelionul facut  acasa (o pijama de moare lumea)

 

La Predeal am descoperit un magazin extra/super pe gustul meu. Ba chiar am rugat fetele de acolo ca atunci cand aduc marfa noua sa ma sune ca mai fac un weekend in zona.

Uite asta cu marfa foarte frumoasa in magazinele din statiunile de la munte este ceva care m-a mirat si pe mine !

Am fost acum doua saptamani la Sinaia.Si cum statiunea este mica ,am tot intrat prin magazine.Frate,am cheltuit o groaza de bani pentru ca am gasit niste bluze,pantaloni rochii pe care la mine in sat nu le gasesc !Frumoase,din materiale bune,modele si mai pentru femei serioase (aici nu stiu daca ma incadrez:))), si culmea, preturi convenbile.Si pentru sot am gasit o geaca foarte frumoasa.

Daca ar fi fost sa cumpar tot ce mi-a placut...eram proaspat divortata !:))

Da' ce frumos eram imbracata....:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...