Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Toamna se numara bobocii de pinguin


Recommended Posts

  • Răspunsuri 721
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aqai, am citit pe-ndelete si cu mare atentie ce ai scris. Recunosc sunt vinovata. Am zambit, apoi am zambit mai mult, apoi m-am distrat pe cinste.

 

Am retinut ca ai 2 etaje si aveti unde sa va retrageti. La noi cineva pleaca de acasa. Ca daca se retrage à côté (are de ales intre 1 camera si o baie cu cheie, dar care se poate deschide de afara) altcineva care nu a terminat discursul are prostul obicei de a continua sa dea din gura. 

De rezolvat: cine pleaca de acasa si cine da din gura?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, Inteleapta, mi-a soptit ca Instagram e o retea de socializare care in America are mai multi adepti decat FB.

 

Sa va spun ca am uitat. 

Azi a sunat ceasul la ora 7. La 7 si o secunda domnisoara s-a dat jos din pat, la ora 7.30 a iesit pe usa.  [pk]  Eu m-am trezit la 7,45. Nu credeam sa mai apuc o astfel de zi. 

Nu de alta, dar intre  4 si 6 chestia blanoasa a mieunat intr-una, pana am fosst nevoita sa o inchid in balcon.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rall, viviana, multumesc, dar pe rall o rog sa emita si o declaratie oficiala (rall e,autoritatea mea in materie de chestii pe net, e dan tdm- ul meu personal, rall am voie?) cum ca temele nu au nici un motiv sa se fataie in fotografii pe instagram

 

Viviana, eu cred ca tu pleci de acasa la o cafea :) si il lasi pe el sa bombane in barba.

 

si sa-ti faci imagine completa: am 4 etaje si seara cand initiez procedurile de culcare a copiiilor si am nevoie de dl aqai care la randul lui intra in procedurile de inchidere de zi, canalele de comunicare intre noi sunt 2:

 

1. il sun de sus de la ultimul etaj pana jos in basement unde el omoara fara giudet extraterestii (plural, articol hotarat) din halo

 

2. daca nu are telefonul, tip prin gurile de aerisire :)))))

 

model adoptat de copii pt a comunica cu mine atunci cand funduletzele lor pretioase incep a resimta nevoi primare in timp ce omoara la randul lor, with righteous vengeance, extraterestii in halo

 

Moooooom, can I have some water???? (lungiti pe varfuri sus pe canapea fiindca ventul e deasupra lor).

 

Yes, go get it!!!! tip eu, ghemuita la gura de aerisire la nivelul podelei.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rall, viviana, multumesc, dar pe rall o rog sa emita si o declaratie oficiala (rall e,autoritatea mea in materie de chestii pe net, e dan tdm- ul meu personal, rall am voie?) cum ca temele nu au nici un motiv sa se fataie in fotografii pe instagram

 

Declar oficial ca nu prea au motive sa-si dea teme pe Instagram. Poate doar daca ar face lectii de fotografie [:)] De altfel mi se pare un pic ciudata alegerea, nu se pot face grupuri, e ceva mai greu de comunicat, exista multi adulti pe acolo...Nu inteleg de ce au ales tocmai Instagram, probabil exista vreun motiv. Daca il afli, sa mi-l spui si mie [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, eu hamburg nu mananc si ca atare, nici nu fac....decat raaaaaaar. Daca gasesti, inventezi o reteta buna, te rog sa mi-o spui si mie ca Bianca ar mai manca din cand in cand....si atunci, as putea incerca tagliateleke cu ton pt mine [pofticios] .

Nu copiezi te rog, retetele tale si la topicul de retete? 

 

 

 

------

 

Strumphi, cum a fost prima zi de scoala a Cretulinei? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, waw, mult prea multa tehnologie pentru o scoala. Zic si io...

 

Viviana, eu fac hamburgeri ori simplu: sare, piper, ou, format, dat la frigider, apoi pe grill si haliti. Sau reteta lui Jamie: sare, piper, ou, 2 linguri pesmet, o lingura de sos worchesteshire, una de mustar. Amestecat iar bine, format, frigider, apoi pe grill.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...