Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Caveat Emp(t)orium Pinguinicus


Recommended Posts

  • Răspunsuri 979
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buflea, imi pare rau de situatie. 

Uneori nici nu stii ce coarde se ating. Dar pinguinii sunt asa cum sunt, iar tu esti un Motor .

primul an Este cumplit, Pt voi toti.

 

copii mei Au fost de curand la cimitir. La parintii soacrei mele. Si, cand Au vazut- o atat de abatuta, i- Au Spus Ca Ei , bunicii, nu Au murit ci sunt intr- o Alta dimensiune. Ei bine vorbele astea de copil Au infkuentat- o cat 1 mil de cuvinte. 

Nu pleca, dupa ghetar, Ca iti faci tie rau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici camera mea obscura nu e buna? ma mir, ca printre prietenii mei (25-35 e destul de mare hit). Poate trebe sa mai astepte cativa ani [:D] [:D]

Camera obscura... cu siguranta voi da o tura pe acolo.

 

silvi stia de camera obscura, dar mi-a spus ca nu e ceva ce ar vrea sa faca cu el + prietenii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angel hair or siliceous cotton is a sticky, fibrous substance reported in connection with UFO sightings, or manifestations of the Virgin Mary.[1][2] It has been described as being like a cobweb or a jelly.[3][4][5]

Sursa: Wikipedia

https://en.wikipedia.org/wiki/Angel_hair_(folklore)

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buflea, imi pare rau de situatie. Uneori nici nu stii ce coarde se ating. Dar pinguinii sunt asa cum sunt, iar tu esti un Motor . primul an Este cumplit, Pt voi toti. copii mei Au fost de curand la cimitir. La parintii soacrei mele. Si, cand Au vazut- o atat de abatuta, i- Au Spus Ca Ei , bunicii, nu Au murit ci sunt intr- o Alta dimensiune. Ei bine vorbele astea de copil Au infkuentat- o cat 1 mil de cuvinte. Nu pleca, dupa ghetar, Ca iti faci tie rau.

 

Ce ma bucur ca tu ai gasit cuvintele potrivite, mie nu mi-au iesit de data asta.

 

Ai tu asa niste daruri  speciale:) [flo2]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...