Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Caveat Emp(t)orium Pinguinicus


Recommended Posts

Multumesc pt urarile de sanatate  [flo2] vad ca azi nasul e mai bine, dar aseara de-abia respiram...dar stranut intr-una...la fel si Marcia...

 

Azi e vineri....asa ca yupiiiiii....

 

FED a lasat dobanda la 0%, asa ca totul e ok...dar vor reveni in oct cu o decizie...oricum e nebunie cu publicatiile, cele care erau gata ieri mai trebuie schimbate pe ici pe colo...asa ca ma pregatesc de plecare la munca..

 

O zi frumoasa !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 979
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neatza!

 

Pentru ca m-ai adus in discuție Buflea, desi timp de cateva luni nu ai considerat ca e nevoie sa spui ceva, vreau sa spun asta: 

 

-la momentul la care postam eu poze, si nu numai eu ci o mare parte a participanților la discuție (vezi inclusiv ultimele pagini) nu exista subiect separat. S-a facut atunci, datorită hahaielilor grupului minoritar pe care deranjau pozele mele. Numai ale mele

 

-la hăhăiala contează contextul 

 

-tonul face muzica

 

pt mine subiectul e încheiat, așa cum s-a încheiat. Stiu si eu exact ce am simtit. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare pinguini.

 

Am o rugaminte la voi.  Bunica mea a plecat la ceruri.  As vrea sa trimit o coroana la inmormantare. 

Cateva capitole in urama s-a discutat depre site-uri care livreaza coronane oriunde in Romania.  Isi aminteste cineva?

Condoleante, Oana.

Daca nu este site-ul scris de Ella si cum Rall s-a ocupat o poti ruga pe ea pe PM sa-i dea detaliile, caci sincer nu mai imi amintesc ce si cum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, imi poti recomanda niste pastile usoare, din plante pentru insomnii? 

===

 

Azi am promis fino-nepoticii ca o iau de la scoala, mergem in parc, mancam la Miky D, si citim povesti. 

alaltaieri cand am fost la mama sa o vad scolarita, mi-a povestit tot, tot ce a facut la scoala si apoi cand am plecat a plans si uite asa am ajuns sa-i promit o zi numai cu noi 2.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am aruncat un ochi pe 3 pagini...

Deci, Ioana, sanatate maxima celei mici;

Viv, rabdare, rabdare, rabdare.... altceva nu stiu ce sa zic; la adolescenta umblam cu multi baieti, nu am reusit sa ma stabilizez la unul... oricum pe mine nici nu ma puteau suna la telefon, daramite sa vina acasa.

Aqai, vai ce imi faci tu mie; toamna 1996, alaturi de love of my live la concert Pearl Jam....

Si astazi sper sa nu fie iarasi subliniat... nu stiu ce s-a intamplat ieri [flo2]

Fug la treaba. Weekend placut!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, imi poti recomanda niste pastile usoare, din plante pentru insomnii? 

===

 

 

eu pot recomanda, ideea e sa si aiba efect...?? [:)]

incearca tinctura de passiflora, si cea de valeriana.

http://www.plantextrakt.ro/produse-fitoterapice/tincturi-mama/tinctura-de-valeriana-valeriana-officinalis-tm-d1

http://www.plantextrakt.ro/produse-naturale-originale/produse-fitoterapice-originale/sediphyt

 

si in forma de capsule: http://fares.ro/produs/noapte-bun-n136-cps/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...