Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Caveat Emp(t)orium Pinguinicus


Recommended Posts

 

La multi ani, Daniela pentru maine!

 

Apropos de ziua Bucurestiului, de fapt eu inteleg ca sunt zilele Bucurestiului, cumva in prima jumatate a lunii septembrie.

Orasul asta musteste de evenimente!  [invazie] 

Mulțumesc, Alinuk!  [flor]

Ziua orașului e una :), se serbează însă în mai multe zile (cum ar fi trebuit să fac și eu).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 979
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ziki, mulțumesc de urare! [flor] La mulți ani și prietenei tale!

Bineînțeles că sunt o persoană deosebită  [flirty] , dar nu cred că e de la ziua de naștere (am mai povestit acu' câțiva ani pe forum că mi-a stricat ziua faptul că am aflat că Ponta e născut în aceeași zi cu mine, bine că nu suntem născuți și în același an!)

Eu știu personal doar o singură persoană născută pe 20 septembrie, patronul de la fosta  firmă unde am lucrat (plus că era patron și la o altă firmă mare și renumită în RO). O persoană extrem de analitică (deh, de la zodie).


Daniela, ce criptica esti cu ziua ta - 20 pe un picior, data e aniversarea Bucurestiului  [:D] Uite asa am mai aflat si eu cand e ziua capitalei, habar nu aveam. Esti nascuta in aceeasi zi cu prietena mea cea mai buna - inseamna ca esti o persoana tare deosebita, precis  [flo2]

Ca de altfel toti de pe ghetar, apropo de mesajul Otiliei. Foarte frumos ai scris, ma bucur ca te-au mancat degetele!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Musafirii au plecat la miezul noptii, de fapt i-am dus noi acasa, stau la 10 min de noi....al meu bause cam mult, asa ca am condus eu. Ne revedem cu ei peste 2 sapt, cand organizeaza Oktoberfest (a inceput vineri seara aici); noi ducem berea  [berica]

 

Azi voi fi singura acasa cateva ore, al meu e la fotbal si vine diseara; pe Marcia o duc la cinema...asa ca am program de calcat si facut ciorba de dovlecei.

 

O zi faina sa aveti !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mianna si Viv, ce peripetii cu mamele...sanatate multa mamei tale Vivi  [flo2]

 

Acum 3 ani a patit-o si Marcia...mergea pe drum drept si s-a impiedicat  [batcap] a cazut cu fata de asfalt...s-a julit rau la nas, buza; ii curgea sangele siroaie, de a speriat-o pe mama...bine ca nu si-a spart dintii...cand am intrebat-o de ce n-a pus mainile jos, a zis ca nu a vrut sa se loveasca la maini  [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...