Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Caveat Emp(t)orium Pinguinicus


Recommended Posts

CArolinah, cati are are fetita ta?

 Eu, acum (cand are numai 7 ani) zic ca as fi lasat-o, ca nu vad de ce nu. O duceam eu la film, la intalnire, si apoi o luam de acolo :).

 

Mihaela S, mie nu mi se pare neobiesnuit ca Diana sa vrea sa fie mama. Si mie mi-ar placea sa stau acasa, sa ma ocup de fete, de mine, de sot. De ce nu raman? simplu, pentru bani. Ar fi un stres prea mare sa nu am si eu banii mei, sa fiu dependenta de cineva. Apoi cand cresc copiii incepi sa te plictisesti, si cand as dori sa lucrez nu prea as gasi cu o pauza prea mare. SAu as gasi, dar nu un job care sa ma multumeasca (cum il am pe cel de acum).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 979
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ah mcoca, dar Diana nu vrea :)), nu inca. Era cineva care așa o vede, in lumina ultimelor evenimente din viata ei. :) 

 

Si nu ca ar sta acasă cu copiii, ci ca nu vrea sa studieze (iar nu e adevarat, ea n-a zis asta niciodata, doar ca nu acum). 

 

Ea e multumita si fericita cu alegerile ei, iar eu sunt multumita si fericita pentru asta. 

 

Dar stiu prin cate ganduri si răzgânduri am trecut, cate discutii am avut cu ea. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari, pai am zis ca io nu le coc. Imi place mult si salata de vinete, da' n-am copt o vanata in viata mea - mananc pe la restaurante (de ex cand am fost in vama nu exista zi in care sa nu mananc, sau la pranz, sau seara). Am facut cu mana mea doar acum multi ani, cand congela mama vinete coapte si imi dadea si mie.

 

Am facut plachie, care e cu vinete prajite, si vinete pane. Daca luam de-alea mici si grase probabil o felie era cat tigaia  [:)]

 

Inca nu stiu cum au iesit, ca intre timp am mancat si acum simt ca nu imi mai trebuie mancare vreo 2 zile  [:-)))] o sa-mi treaca mai spre seara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mah vreau sa citesc si despre nelinisti de mame de baieti la adolescenta. Cum e de partea cealalta?

Chiar asa... e vreuna cu baieti la liceu, intre 14-18 ani!?

In afara de Kari si Elyda ... ele au mai zis una alta, pe ici pe colo, dar putin totusi. Parca nu framantari ca astea de mame de fete...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost cu prichi la honareala aseara, iar azi la Targul Jucariilor la T Masca

Grozav, grozav https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10203859537562946.1073741860.1655815134&type=1&l=faa950572b

 

Si ca sa vedeti ca oriunde m-as afla... mi-i gandul la voi

12049355_10203859540723025_1613286095830

 

Erau un fel de hopa mitica, oricum ii puneai ei veneau inapoi in picioare :)

Daca gaseam in jur de 15 bucati, le cumparam pentru intalnirea de vara viitoare...

Las ca am timp sa coc ceva, altceva... pana atunci

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oficial am racit.

Nu stiu daca este Racelis Communis sau Gripis Lanaibis dar am o stareeee, imi plang singura de mila. Cica daca e data de virusul influenzae macar sa ma bucur ca ii dau Juliei anticorpii.

 

de dimineata avusesem mai mult elan dar acum asa as boli... Pacat ca nu pot ca ma tot cauta niste persoane mici sa ma intrebe una -alta.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...